Як зробити клаптикову ковдру?

Як зробити клаптикову ковдру?

   Гарне покривало нині не дешево коштує, але на щастя його можна зробити своїми руками. У сьогоднішньому майстер-класі ми дізнаємося, як зробити красиву ковдру з клаптиків своїми руками. Особливість такої ковдри в тому, що воно особливе, більше ніде не знайдете другого такого ж, красивого і привабливого.

Як зробити ковдру своїми руками?

     Слід пам’ятати, що наша ковдра буде нас не тільки зігрівати, але і радувати серце, так що не слід скупитися, купуємо хороші і барвисті тканини, щоб вони прослужили довго. Для того, що б пошити ковдру з клаптиків, нам знадобиться:

• Тканина, бажано, щоб була однією фактури і однакової якості.
• Синтепон.
• Ножиці.
• Нитки.
• Голки.
• Швейна машинка.

Як зробити ковдру своїми рукамиКрок №1. Для зручності, ми можемо зробити шаблон квадратика. Для цього нам буде потрібно щільний картон. Розмір може бути будь-який, в нашому випадку ми підібрали 15х15 сантиметрів. Тепер розрізаємо тканину на квадратики. Всі шматки повинні бути однаковими! Отже, нарізаємо їх і зшиваємо разом.

Як зробити ковдру своїми руками
Крок №2. А зараз, зробимо наш візерунок незвичайним і трохи складним. Беремо зшитий квадрат з дев’яти квадратиків і розрізаємо його посередині навпіл. Повинно вийти ось так:

Як зробити ковдру своїми руками

Крок №3. Зшиваємо отримані заготовки і отримуємо ось таку картинку:

Як зробити ковдру своїми руками

Як зробити ковдру своїми руками

Крок №4. Не забуваємо так само і про окантовку. Беремо однотонну тканину і по краях обшиваємо смужками.

Як зробити ковдру своїми руками

Крок №5. Беремо синтепон і прикріплюємо до ковдри з тканиною на зворотний бік.

Як зробити ковдру своїми руками

Крок №6. На задню сторону прикладаємо величезний шматок тканини, який прикриє синтепон, а потім по краях фіксуємо все смужками, які загорніть як на передню частину, так і на задню.

Як зробити ковдру своїми руками

Ось кілька ідей клаптевих ковдр, які можна зробити своїми руками.

Як зробити ковдру своїми руками Как-сделать-одеяло-своими-руками9-1 Как-сделать-одеяло-своими-руками9-2 Как-сделать-одеяло-своими-руками9-3 Как-сделать-одеяло-своими-руками9-4

ВІДЕО. Як зробити ковдру своїми з клаптиків?

Дивіться також...