Як зробити конверт для грошей?

Як зробити конверт для грошей

  У магазинах, які продають канцелярські товари, в книжковому магазині, квіткових або газетних кіосках можна знайти багато різних грошових конвертів для жінок, але навіщо купувати, коли можна зробити його своїми руками?! Втілити будь-яку фантазію, вкласти душу і підійти до процесу дарування подарунка творчо.

Як зробити гарний конверт для дівчини своїми руками?

   Часу і грошових витрат йде зовсім небагато, а головне, що це подарунок зроблений своїми руками і він виділить вас серед інших гостей.

Для створення грошового конверта своїми руками, будуть потрібні наступні матеріали й інструменти:

– Сувенірні гроші (5000 рублів номінал);
– Гофрований папір (червоний колір);
– Атласна стрічка (рожевий колір);
– Картон формату А4 (білий колір);
– Термопістолет і клей «момент»;
– Олівець, ножиці і лінійка;
– Плоскі стрази і намистини;
– Запальничка (або свічка);
– Картонні сердечка;
– Аксесуар «серце»;
– Серветка;

Примітка: при склеюванні конверта можна використовувати клей «момент» або двосторонній скотч. Якщо картон тонкий, то краще двосторонній скотч, якщо картон щільний, то краще скористатися звичайним клеєм під назвою «момент».

При використанні клею «момент» можуть бути надлишки клею. Вони легко видаляються звичайною серветкою або шматочком тканини.

Якщо краї атласної стрічки приклеєні нерівно, нічого страшного. Коли поруч будуть трояндочки – це буде непомітно.

Картонні сердечка можна намалювати на звичайному картоні (фломастерами або олівцями), можна знайти вирізку з журналу, вирізати і приклеїти до картонки. Ще можна купити матеріал з малюнком у вигляді сердечок і приклеїти на картон.

Коли робимо бант з атласної стрічки, щоб краї стрічки НЕ сіклися і не було бахроми, потрібно потримати кінчики над свічкою або запальничкою. Вони трохи пропаляться.

1. Беремо білий картон. Відміряємо знизу від краю 8 см, ставимо позначку олівцем, проводимо лінію по лінійці.

Як зробити конверт для грошей?

2. Грошовий конверт у нас не буде стандартних розмірів, тому наступним етапом відступаємо 11 см. Проводимо лінію по лінійці. Потім відступаємо 4 см для кришки конверта. Робимо згин в двох місцях.

Як зробити конверт для грошей?

3. На бічних сторонах картону наносимо клей «момент», загинаємо половину картону, проводимо рукою, притискаємо. Для більш міцного зчеплення можна покласти паперовий конверт в книгу або книгу на нього.

Як зробити конверт для грошей?

4. Відкладаємо грошовий конверт в бік. Приступаємо до роботи з його оформленням. Беремо гофрований папір червоного кольору. Відрізаємо невелику смужку, приблизно 1-1,5 см шириною. Згинаємо її навпіл. На початку смужки наносимо клей, починаємо скручувати і виходить квіточка «Розочка». Розправляємо пальцями шари паперу і таким чином трояндочка стає більш об’ємною.

Як зробити конверт для грошей?

5. Відрізаємо невеликий шматочок атласної стрічки, приблизно близько 6 см. Краї підклеюємо. Наносимо клей на смужку і приклеюємо до паперового конверту.

Як зробити конверт для грошей?

6. Починаємо приклеювати трояндочки до конверту. Зі зворотного боку квіточки з гофрованого паперу наносимо клей. Не дуже багато, щоб він не виходив за краї трояндочки, а то це зіпсує зовнішній вигляд і буде виглядати не так красиво. Приклеюємо поруч з атласною стрічкою.

Як зробити конверт для грошей?

7. Приклеюємо ще ряд в три трояндочки.

Як зробити конверт для грошей?

8. З іншого боку приклеюємо таку ж кількість трояндочок. Робимо бантик з атласної стрічки і приклеюємо над подарунком. Досить краплі клею в центр зі зворотного боку.

Як зробити конверт для грошей?

9. Беремо грошову купюру. Відрізаємо номінал, загинаємо його у вигляді трикутника, кут відрізаємо. Приклеюємо одне зображення на інше. Приклеюємо до конверту. Зверху приклеюємо картонне серце.

Як зробити конверт для грошей?

10. Робимо також і приклеюємо трохи нижче. З атласної стрічки робимо бантик, приклеюємо його на край картонного серця, а зверху приклеюємо намистини.

Як зробити конверт для грошей?

11. Додаємо грошовий номінал до подарунка зверху. Приклеюємо намистину на атласний бантик. Приклеюємо серце з фетру і плоскі стрази на конверт.

Як зробити конверт для грошей?

Грошовий конверт для жінки своїми руками готовий! Вкладаємо грошову купюру, сертифікат на СПА – процедури, квитки на театральну виставу або квитки в кіно і дивуємо своїм творчим підходом!

Відео. Як зробити конверт для грошей?

 

Дивіться також...