Як зробити красиву бороду?

Як зробити красиву бороду

    Напевно, багато хто помітив, що більшість чоловіків в наш час намагаються відростити красиву бороду. І це не дивно, адже борода дійсно робить чоловіка більш красивим і брутальним, що так їм йде. Але відростити і доглядати за бородою, це не така вже й проста справа, над цим потрібно багато працювати, і сьогодні ми дізнаємося як!

Як доглядати за бородою?

Є кілька моментів, про які слід пам’ятати, якщо Ви вирішили відростити або вже маєте бороду. Без правильно підходу – Ваша борода ніколи не буде виглядати шикарно.

1. Щоб борода швидше росла, і була красивою, потрібно подбати про три речі – правильне харчування, здоровий сон і мінімум стресів. Чим більше білка Ви будете вживати, тим швидше буде рости борода. Білок дуже надає організму якраз ті речовини, які потрібні для росту волосся, але це тільки перша частина – доповненням до цього потрібен хороший сон. Багато лікарів так само радять пити по 8 склянок води в день, це теж сприяє зростанню густої бороди.

При вживанні білка слід пам’ятати, що волосся почне рости не тільки на бороді, але і по всьому тілі, так що будьте готові до цього.

Так само варто сказати і про стрес, адже саме в цей час в людини починає випадати волосся, і не важливо, який у Вас вік.

Як доглядати за бородою

2. Спокуса збрити бороду. Красива і густа борода не росте за 1 день, її потрібно відрощувати тижнями, але не всі здатні подолати свої спокуси збрити бороду через кілька днів після свого рішення її відростити. При відрощуванні бороди, майже всі зіштовхуються з проблемою свербежу, і через це потрібно пройти.

Поки росте наша борода, ми можемо подумати над своїм стилем, адже бороду можна стригти по-різному, і виглядати при цьому відповідно.

Як доглядати за бородою

3. Працюємо над тим, що вже є. Поки ми не досягли запланованих результатів, ми можемо попрацювати над тим, чого вже домоглися. При правильному виборі форми бороди, можна зробити її більш привабливою, густою і красивою.

Як доглядати за бородою

4. І ще один важливий момент – у багатьох чоловіків, волосся на бороді росте «вогнищами», і виглядає це не дуже добре, тому що борода виходить з пробілами. У такому випадку потрібно використовувати загущувач волосся, завдяки якому, можна приховати всі недоліки бороди. Такі загущувачі використовують багато зірок, які носять коротку бороду. Головне – не перестаратися в цій справі.

Як доглядати за бородою

5. І останнє, якщо Ви все-таки вже відростили красиву бороду – доглядайте за нею, щоб не довелося збривати все до нуля і починати все заново. Використовуйте різні засоби для підтримки бороди чистою і красивою.

Як доглядати за бородою

ВІДЕО. Як доглядати за бородою?

Дивіться також...