Як зробити метелика з паперу орігамі?

Як зробити метелика з паперу орігамі

Сьогодні ви дізнаєтеся, як зробити красивого метелика з паперу. Робити метелика можна з листа будь-якого розміру і кольору. Сьогодні ми покажемо на прикладі кольорового аркуша з глянцевого журналу. Чим яскравіше буде лист, тим краще.

Як зробити метелика з паперу орігамі

Це дуже простий варіант метелики з паперу. З ним впорається будь-який початківець, навіть дитина. Крім того, буде потрібно всього лише журнальний лист, ножиці і клей.

Цей метелик орігамі досить великий, тому що виготовляється з паперу А4. Але цього метелика можна зробити як з кольорового паперу, так і з листів різного розміру.

Як зробити метелика з паперу орігамі

Не кожен раз, виходить відірвати лист з журналу з рівним краєм. Тому складаємо його навпіл в довжину і, вирівнюючи бічні сторони, відрізаємо ножицями виступаючу частину.

Як зробити метелика з паперу орігамі

Розгортаємо лист і складаємо його краю до центральної лінії згину з обох сторін.
Потім приблизно ділимо заготовку на 4 частини і з одного боку, притиснувши посередині пальцем заготовку на початку останньої чверті, відгинаємо її краю в бік по обидва боки. Добре прогинаємо лінію вигину.
З іншого боку, робимо такі ж відвороти країв листа, але вже на все довжину заготовки.

Як зробити метелика з паперу орігамі

Перевертаємо заготовку вилогами вниз і, з боку менших крил, згинаємо поперечну смужку шириною приблизно 1 сантиметр. Потім, по черзі, перевертаючи заготівлю з одного боку на іншу, продовжуємо складати її в гармошку. Так робимо до самого кінця заготовки.

Потім згинаємо заготовку так, щоб в середині була та частина, з якої починали складати гармошку, тобто сторона з меншими вилогами.

Як зробити метелика з паперу орігамі

Після потрібно відрізати з будь-якого листа, дві смужки шириною приблизно 5 міліметрів. Одна довжиною близько 15 сантиметрів, інша близько 20.

Потім ту смужку, яка довший, потрібно скрутити в трубочку з двох сторін, залишивши між ними близько 5 сантиметрів цілої смужки. Складаємо цю смужку навпіл, щоб скорочення частини смужки були зовні.На меншу смужку паперу, з одного боку наносимо клей.

Докладаємо смужку зі скрученими краями до заготівлі, поєднуючи центральні вигини. Смужкою з клеєм щільно обмотуємо обидві заготовки посередині.

Як зробити метелика з паперу орігамі

Акуратно розгортаємо крила метелика, його вусики. Вирівнюємо склейку і вусики по центру вигину.
Метелик з паперу готова. Такий метелик орігамі підійде як прикраса для будь-якого подарунка, як іграшка на ялинку або на стіну, як частина прикраси до свята.

Відео. Як зробити метелика з паперу орігамі?

Дивіться також...