Як зробити неньютонівської рідина будинку?

Ваші діти постійно сидять за комп’ютером – це погано! Давайте разом зробимо незвичайну субстанцію і будемо проводити з нею експерименти. Попросіть вашого дитини асистувати вам, і коректний з нашого сайту.

Що таке неньютоновская рідина?

Цікава рідина, яка при різних силових впливах веде себе по-різному. Якщо впливати на неї швидко, то вона стане твердою. Якщо повільно, то це звичайна рідина. За кольором вона нагадує тісто для млинців.

Матеріали і інструменти:
– крохмаль;
– ложка;
– миска;
– вода;

Примітка: крохмаль можна застосовувати будь-який: кукурудзяний або картопляний.
Стан рідини необхідно дивитися на око, тому що в інтернеті багато писали, що необхідно розводити 1 до 1, 2 до 1, але це не правда. Дивитися треба руками, по відчуттях.
Для кольору можна додати фарбувальний склад, і рідина стане червоною, зеленою або блакитний.

1. У миску з водою насипаємо крохмаль.

2. Додаємо воду в миску.

3. Розмішуємо. А тепер починаємо експериментувати. Наприклад, різко б’ємо кулаком по рідини. Що буде? Буде тверда поверхня. Якщо швидко водити пальцем, то теж важко. Якщо повільно опустити фігурку або палець, то неньютоновская рідина покриває його.

Детальніше можна подивитися в нашому відео.

  Що ще можна з нею робити?

Можна перелити її в повітряну кульку, і тоді це буде іграшка від стресу. М’ячик, який зручно тиснути, розтискати.
Спробуйте скачати кульку? Якщо робити це швидко, то кулька вийде. Варто зупинитися, він буде плавно розтікатися в руках.
Можна різко перевернути миску, і рідина залишиться всередині.
Деякі користувачі мережі інтернет робили в такий спосіб. На колонку з поглибленням кладемо пакет, зверху наливаємо трохи рідина і включаємо. Йде вібрація, і рідина починає «танцювати».
Можна налити рідину в тазик, і ходити ногами. Йти, стояти, і спостерігати, як буде вести себе рідину.
Якщо покласти всередину миски фігурку, а потім спробувати дістати, ми побачимо, як її повільно засмоктало, ніби вона в болоті.
Багато хто запитує, а чи можна десь використовувати неньютонівської рідина? Поки, крім розважального характеру, інше застосування вона не знайшла.

 Що з нею робити після ігор?

Після ігор рідина можна залишити в мисці. На наступний день вона застигне. Щоб знову «грати» з нею, необхідно налити води. Виходить, що матеріал багаторазовий, і якщо в гості прийдуть друзі, то знову її робити немає необхідності.

Якщо вона більше не потрібна, варто перелити її в пакет і викинути в сміттєве відро. Не варто виливати в мийку, т.к може статися засмічення.

Всі діти в захваті від такої цікавої рідини, при цьому витрати на матеріали мінімальні. Дітям подобається запускати руки, щось робити, водити руками. До речі, якщо краплі рідини потрапили на скатертину, то збираємо їх, і переміщаємо назад в миску.

Відео. Як зробити неньютонівської рідина будинку?

Дивіться також...