Як зробити незамерзайку?

Як зробити незамерзайку?

        Лобове скло кожного автомобіля повинно бути завжди чистим. Це важливо для забезпечення гарного огляду на дорогах і для власної безпеки. У теплу пору року для чищення скла підійде звичайна вода, а от взимку під час морозів доводиться користуватися різними незамерзаючими рідинами. Однак якісні склоочисники коштують досить дорого, а дешеві через сумнівної якості часто не виконують своїх функцій і нерідко замерзають, що може призвести до пошкодження двірників Вашого автомобіля. На додаток до всього в багатьох таких рідинах містяться шкідливі речовини, які можуть завдати шкоди Вашому здоров’ю. Щоб уникнути всього цього, можна зробити рідину, що не замерзає своїми руками.

Як зробити незамерзайку в домашніх умовах?

        У цій статті ми розповімо, як просто і швидко зробити незамерзайку з підручних засобів. Для її виготовлення нам не знадобляться якісь дорогі або важкодоступні інгредієнти. Усі їх можна знайти у себе вдома.

Отже, нам знадобиться:

• Пластикова пляшка.
• Вода.
• Пляшка одеколону.
• Миючий засіб.

Приступимо до виготовлення!

1. Заповнюємо пластикову пляшку водою, залишаючи зверху трохи порожнього простору.

Як зробити незамерзайку в домашніх умовах

2. Виливаємо в пляшку весь одеколон.

Як зробити незамерзайку в домашніх умовах

3. І трохи миючого засобу.

Як зробити незамерзайку в домашніх умовах

Ось так швидко і просто ми виготовили власну незамерзайку! Можете бути впевнені, вона не підведе навіть при великих морозах. А при слабких заморозках, можна ще в два рази розбавити цю рідину водою.

Дивіться також...