Як зробити об’ємну листівку?

Залишилося не так багато днів, щоб встигнути зробити своїми руками декор для святкування Нового року, а потім різдва. По темі Новий рік дуже багато майстер класів. На нашому сайті поетапні майстер-класи, дивіться і робіть разом з нами вироби своїми руками.

В даному майстер класі ми покажемо, як зробити об’ємну листівку. Усередині будемо робити ялинку.


Матеріали і інструменти:
– ножиці і олівець;
– нитки для в’язання;
– кольоровий картон;
– дирокол;
– клей;


З білого картону буде основа для новорічної листівки. З зеленого сама ялинка.


Приступаємо до збірки ялинки. Беремо зелений картон і складаємо гармошку. Спочатку аркуш навпіл, потім кожну половинку ще раз. В результаті виходить тоненька лінія. Якщо її розгорнути, то гармошка з паперу.


За допомогою олівця робимо позначки – це майбутні гілочки ялинки. Близько 10 см – буде найбільша, далі близько 8, 6, 4, 2 см буде на верхівці.


Розрізаємо картон на частини, які відзначили.


Згинаємо в середині нашу гармошку, склеюємо частини. Тепер будемо робити основу для листівки. Беремо білий картон.


Робимо згини, як на фотографії.


Викладаємо наші гілочки на аркуші. Робимо між ними відстань. Спочатку приклеюємо з одного боку.


Потім з іншого боку приклеюємо. Виходить ось так.


З кольорового картону вирізаємо кола – це новорічні кульки. З червоного картону вирізаємо зірку. Приклеюємо на листівку.


З ниток для в’язання зав’язуємо бант і приклеюємо над іграшками. Краще не підбирати тон в тон новорічного кульки, а навпаки зробити протилежні відтінки.


За допомогою діркопробивача робимо конфетті. У прикладі фіолетовий картон. Приклеюємо на листівку.


Далі приклеюємо атласну стрічку на задню сторону листівки. На зовнішній стороні зав’язуємо красивий бант. Краї стрічки краще обпалити над полум’ям.

Об’ємна листівка з ялинкою готова! Напишіть побажання, а в наступному році запитаєте, чи збулися вони у ваших друзів? Робіть новорічні іграшки на ялинку, дивіться майстер-класи на нашому сайті: варіант 1, варіант 2. Вирізуйте красиві сніжинки або ці сніжинки у вигляді сердечок.

Дітям завжди приємно, коли листівки незвичайні і об’ємні. Дану листівку відкриваєш, і об’ємна ялинка дивиться на тебе, а яскраві новорічні кульки навколо задають новорічний настрій!

Відео. Як зробити об’ємну листівку?

Дивіться також...