Як зробити одне відео з декількох?

Як зробити одне відео з декількох

      Виникає іноді необхідність, з декілька відео зробити один файл, для більш зручного перегляду, або для подальшого монтажу. Зробити це можна за допомогою додаткових програм, з якими ми з Вами і познайомимося. Головне підібрати зручну для Вас програму, адже їх багато, і деякі можуть здатися занадто незрозумілими. Давайте приступимо!

Як склеїти кілька відео?

    Розглянемо на прикладі дві програми, тоді Ви зможете вибрати собі більш зручну. І почнемо з найпростішої і доступною всім програми – «Кіностудія Windows Life», або ж іншими словами – «Movie Maker».

З’єднати декілька відео в одне.

1. Завантажуємо і встановлюємо програму, якщо її раніше не було.

2. Відкриваємо кіностудію через меню Пуск.

З'єднати декілька відео в одне

3. Як тільки відкриється програма, відразу ж завантажуємо потрібні нам відео.Для цього натискаємо «Додати відео і фотографії».

З'єднати декілька відео в одне

4. У вікні шукаємо місцезнаходження наших записів і вибираємо потрібні нам відео уривки. Натискаємо «Відкрити».

З'єднати декілька відео в одне5. Як тільки відео завантажаться в програмі, ми бачимо їх на одній шкалі, це означає що вони вже об’єднані, залишається лише зберегти результат. Шукаємо функцію «Зберегти фільм» і натискаємо на неї. Далі можемо вибрати в якому форматі ми хочемо зберегти наш фільм, після чого відео буде збережено!

З'єднати декілька відео в одне

Ось так просто можна з’єднати кілька відео в одне за допомогою програми «Кіностудія».

Об’єднати декілька відео в одне.Програма ВідеоМастер.

    Тепер розглянемо ще один варіант, більш функціональний і цікавий. На цей раз будемо використовувати програму «ВидеоМАСТЕР». За допомогою цієї програми можна з’єднувати, скільки хочеш відео, будь-якого формату. Особливих умінь для програми не потрібно, все легко і просто.

Приступимо!

1. Завантажуємо і встановлюємо програму, після чого запускаємо її. Ярлик програми виглядає наступним чином:

Об'єднати декілька відео в одне

2. На лівій панелі інструментів, ми бачимо вкладку «Додати», натискаємо на неї, а потім вибираємо «Додати відео». Перед нами відкриється вікно, в якому потрібно вибрати потрібні відео файли. Щоб вибрати кілька відео, затискаємо CTRL і правою клавішею миші натискаємо по 1 разу на кожне обране відео.

Об'єднати декілька відео в одне

3. Коли завантажиться відео в програму, потрібно вибрати наступну функцію в тому ж лівому вікні інструментів, на цей раз функція називається «З’єднати».

Об'єднати декілька відео в одне

4. Ця програма надає нам вибір, яке відео буде першим, другим, третім і т.д. Для цього вибираємо «Вигляд списку» і стрілочками перетягуємо кожне відео в потрібну послідовність.

Об'єднати декілька відео в одне

5. І останні кроки – відео потрібно конвертувати і зберегти. Для цього переходимо у вкладку «Конвертувати», і вибираємо потрібні нам формати на свій розсуд.

Об'єднати декілька відео в одне

6. Все що нам залишилося – це лише зберегти готове відео. Як тільки ми вибрали папку для збереження, можемо натискати кнопку «Конвертувати», після чого відео почне конвертуватися і склеюватися в одне ціле. Через деякий час відео буде повністю готове, і збережеться у зазначеній вище папці.

Об'єднати декілька відео в одне

ВІДЕО. Як поєднати кілька відео?

Дивіться також...