Як зробити органайзер?

Як зробити органайзер

    У прекрасної половини людства завжди багато аксесуарів в квартирі, тому що жінки хочуть завжди виглядати прекрасно, а для краси потрібно багато косметичних аксесуарів.
Є й чоловіки, які люблять доглядати за собою, а головне в квартирі завжди повинен бути порядок, щоб усі предмети були на своїх місцях і їх завжди можна було знайти в кімнаті.

Як зробити органайзер своїми руками?

В даному майстер-класі докладний опис, як зробити органайзер для ванної кімнати своїми руками. Робиться від просто і легко, витрати на його створення мінімальні.

Матеріали та інструменти:

– картонна коробка;
– Картон;
– Термопістолет;
– Канцелярські затискачі;
– Матеріал (2-а вида);
– Олівець;
– Лінійка;
– Ножиці;
– Різного виду ємності (жерстяна банка, пластикові пляшки, пластикові контейнери);

Примітка:

Картонну коробку можна використовувати з-під будь-якої побутової техніки. Якщо такої немає, то можна попросити в будь-якому магазині.

Визначаємо у ванній кімнаті місце, де буде стояти майбутній органайзер з косметичними аксесуарами. Позначаємо олівцем на картонній коробці параметри (довжина, ширина, висота), вирізаємо і склеюємо.

Матеріал підбираємо в тон вашого інтер’єру у ванній кімнаті, його можна придбати в магазині тканини.

Перед початком роботи матеріал пропрасовуємо.

1. З картонної коробки вирізаємо підставу для органайзера. Склеюємо кути.

Як зробити органайзер своїми руками

2. Зміцнюємо кути в підставі. Вирізаємо з картону смужки і згинаємо в центрі. Всього 4 смужки.

Як зробити органайзер своїми руками

3. Беремо термопістолет, наносимо клей на картонну смужку по всій поверхні і приклеюємо в кут коробки. Зайву частину обрізаємо. Закріплюємо канцелярські затискачі на кутах, щоб все добре приклеїлося і кут був міцний. Робимо за цією схемою у всіх кутах коробки.

Як зробити органайзер своїми руками

4. Кладемо матеріал на стіл, зверху на нього підстава з коробки. Обертаємо тканиною бортики коробки. Переміщаємо тканину таким чином, щоб матеріалу вистачило на бортики з усіх боків. Закріплюємо канцелярськими зажимами.

Як зробити органайзер своїми руками

5. Приклеюємо матеріал до бортикам підстави.

Як зробити органайзер своїми руками

6. Кладемо підкладковий матеріал, зверху ставимо підставу коробки. Обводимо олівцем. Вирівнюємо за допомогою лінійки. Робимо припуск (близько 2 см). Вирізаємо ножицями. Починаємо приклеювати. Наносимо клей на дно підстави коробки, по чуть-чуть і невеликими порціями. Підгинаємо підкладкову тканину всередину. Притискаємо рукою.

Як зробити органайзер своїми руками

7. Приклеюємо тканину по всій підставі.

Як зробити органайзер своїми руками

8. Починаємо працювати з комірками, в які будуть вставлятися косметичні аксесуари для ванної кімнати. Беремо ємність, прикладаємо до матеріалу, відміряє необхідний відрізок, робимо припуски (для внутрішньої частини) і відрізаємо. Наносимо клей на бічну частину контейнера.

Як зробити органайзер своїми руками

9. Наносимо клей з внутрішньої сторони контейнера по обідку. Загинаємо матеріал, пригладжує. Де закінчується ємність обрізаємо матеріал чи приклеюємо на дно.

Як зробити органайзер своїми руками

10. Вирізаємо невелику смужку з іншої тканини, щоб був контраст і приклеюємо на ємність.

Як зробити органайзер своїми руками

11. Ми оформляємо тканиною необхідну кількість комірок. Тканину можна комбінувати між собою. Вставляємо їх у картонну підставу. Ставимо органайзер на стілець, в шафу або пральну машинку у ванній кімнаті. Розкладаємо косметичні аксесуари.

Як зробити органайзер своїми руками

Тепер всі предмети для ванної кімнати перед очима і їх можна швидко знайти, а якщо щось не вистачає або закінчується, то докупити в магазині.

Відео. Організатор для ванної кімнати своїми руками.

В процесі запису.

Дивіться також...