Як зробити піратський капелюх?

Як зробити піратську капелюх

     Костюм пірата є одним з найпопулярніших маскарадних костюмів, які застосовуються на дитячих святах, ранках і вечірках в піратському стилі. Але не один піратський костюм не може обійтися без характерного піратського капелюха з черепом і кістками. Придбати цей модний аксесуар можна в спеціальних магазинах, а можна зробити його самому, на що у Вас піде зовсім небагато часу і сил.

Як зробити піратський капелюх своїми руками?

    У цій статті ми розглянемо, як зробити елегантний піратський капелюх, який за якістю не поступатиметься покупній. При цьому ми будемо використовувати зовсім небагато простих матеріалів.

Отже, нам знадобиться:

• Щільна чорна тканина.
• Голка і нитки.
•Швейна машинка.
• Ножиці.
• Праска.
• Емблема з черепом з кістками.

Приступимо до виготовлення!

1. Для початку необхідно зробити викрійку капелюха. Щоб дізнатися, якого розміру капелюх нам потрібна, вимірюємо обхват голови нашого майбутнього пірата. Цей розмір повинен дорівнювати довжині тулії – верхній частині капелюхи і діаметру внутрішньому кола полів капелюха. Також з цього розміру необхідно зробити денце.

2. По намічених розмірами вирізаємо з тканини заготовки – дві смужки для тулії (для зовнішньої і внутрішньої сторони), чотири півкола для полів і два кола для денця (або одне, якщо тканина досить щільна). Якщо тканини достатньо, замість чотирьох півкіл можна відразу зробити два кола, що більш зручно. Для того щоб капелюх вийшов більш красивим і природнім, заготовки для тулії краще зробити трохи зігнутими.

Як зробити піратську капелюх

3. Тепер зшиваємо заготовки капелюха. Кінці смужок тулії зшиваємо разом, замикаючи кожну в кільце. З’єднуємо між собою чотири півкола полів, утворюючи два кола.

Як зробити піратську капелюх

4. Два рукави тулії з’єднуємо в один і вивертаємо, щоб шви опинилися всередині. Фіксуємо їх однією або декількома шпильками. Також з’єднуємо разом, а потім фіксуємо поля капелюха.

Як зробити піратську капелюх

5. Зшиваємо поля разом, проводячи шов по всьому зовнішньому периметру. Після цього вивертаємо поля лицьовою стороною назовні. Щоб поля капелюха виглядали краще, пригладжує края праскою, а потім проробляємо ще один шов зовні.

Як зробити піратську капелюх

6. Зшиваємо разом внутрішню і зовнішню частини тулії, після чого пришиваємо до неї дно. Вивертаємо капелюх назовні і проводити праскою за шви.

Як зробити піратську капелюхЯк зробити піратську капелюх

7. Пришиваємо поля до тулії. Щоб пришити поля правильно і капелюх не вийшов кривим рекомендується спочатку нанести орієнтовні мітки, спереду, ззаду і з боків полів. Тепер надягаємо поля і за допомогою оверлочних швів пришиваємо їх до тулії. Після цього до нижнього шву можна пришити тісьму.

Як зробити піратську капелюх

8. Ще раз пропрасовуємо поля капелюха праскою, щоб вони вийшли рівними і красивими.

Як зробити піратську капелюх

9. Далі, щоб капелюх придбав свій завершальний, піратський вигляд, піднімаємо поля з боків і ззаду, після чого фіксуємо їх в такому положенні за допомогою додаткових швів. На завершення пришиваємо спереду до тулії головний піратський символ – череп з кістками. Його можна виготовити самому. Наприклад, вирізати з щільного картону потрібну форму, а потім роздрукувати на принтері малюнок і приклеїти його до форми.

Як зробити піратську капелюх

Наш піратський капелюх готовий!

Дивіться також...