Як зробити пончики Донатс?

Як зробити пончики Донатс?

  Dunkin Donuts – одне з найпопулярніших кафе по всій Америці, а тепер ще й по всьому світі. Саме в цих кафе можна знайти справжні пончики данкік Донатс. Пончики Донатс – одне з найбільших ласощів у всій Америці. Вони такі ніжні і смачні, що змушують нас повертатися до них знову і знову.

РЕЦЕПТ. Пончики Донатс.

   Пончики Донатс трохи відрізняються від звичних нам пончиків, вся суть в рецептурі. Давайте підготуємо всі потрібні нам інгредієнти і приступимо до їх створення! І так, ми будемо використовувати:

  • Цукрова пудра, 0,5ст.
  • Молоко, 0,5 ст.
  • Борошно, 2ст.
  • Ванільний екстракт, 1ч.л.
  • Масло вершкове, 50г.
  • Куряче яйце, 1шт.
  • Розпушувач, 2ч.л.
  • Вершки 33%, 100мл.
  • Шоколадна глазур, 1уп.

І так, якщо у нас все готово, можемо приступати!

Як зробити смачні пончики?

1. Беремо глибоку посудину і розбиваємо туди яйце. Додавши в нього екстракт ванілі, його потрібно ретельно збити міксером. Після чого додаємо цукрову пудру і знову перемішуємо. Після цукрової пудри, потрібно влити розтоплене вершкове масло і акуратно перемішати, поки не утвориться однорідна маса.

Як зробити смачні пончики?

2. Вливаємо молоко в отриману масу, весь час перемішуємо.

Як зробити смачні пончики?

3. Борошно, змішане з розпушувачем, потроху додаємо в отриману раніше масу. Після чого потрібно добре замісити тісто. Коли тісто буде готове, поміщаємо його в глибоку миску, накриваємо харчовою плівкою і відправляємо в холодильник на півгодини.

Як зробити смачні пончики?

4. Через зазначений час, дістаємо тісто з холодильника і перекладаємо на робочу поверхню, де і будемо його розгортати. Розкачуємо тісто до товщини в 1 см., І вирізаємо з нього пампушки. Можна зробити це за допомогою спеціального інструменту, або ж підручними засобами.

Як зробити смачні пончики?

5. Розігріваємо в глибокому сотейнику рослинну олію. Щоб перевірити чи готове масло, кидаємо шматочок білого хліба, якщо він відразу ж починаємо присмажуватися, значить, масло готове. Дістаємо шумівкою хліб і поміщаємо туди наші пончики. Масла повинно бути достатньо, щоб пончики вільно плавали в ньому.

Як зробити смачні пончики?

6. Через дві хвилини одна сторона повинна зарум’янитися, саме після цього потрібно перевернути їх. Коли дві сторони будуть готові, дістаємо пончики і кладемо їх на паперові рушники.

Як зробити смачні пончики?

7. Тепер нам потрібно приготувати шоколадну добавку. У сотейник наливаємо вершки і доводимо їх до кипіння. Як тільки вони закиплять, знімаємо їх з вогню і додаємо до них шоколадну глазур. Дуже добре перемішуємо ці два інгредієнти, поки не вийде однорідна маса.

Як зробити смачні пончики?

8. Тепер потрібно занурити наші пончики на половину в гарячу глазур. Якщо глазур швидко остигає, можна поставити її на дуже маленький вогонь. Спеціальним затискачем опускаємо пончики в глазур, і потім перекладаємо їх на блюдо, щоб глазур застигла. Якщо немає спеціального затиску для пончиків, можна використовувати підручні засоби.

Як зробити смачні пончики?

   Чекаємо, доки глазур захолоне, і тоді можемо вживати наші пончики!

ВІДЕО РЕЦЕПТ. Пончики.

Дивіться також...