Як зробити поп-арт портрет?

Як зробити поп-арт портрет

     Все частіше і частіше ми зустрічаємо поп-арт портрети у наших друзів і знайомих вдома, й як не дивно – вони ідеально вписуються в інтер’єр. Щоб зробити такий портрет, спеціальні фірми беруть за це величезні гроші, хоча робити його не так вже й важко. Якщо Ви хоч трохи розумієте і розбираєтеся в фотошопі, то проблем таке завдання не складе. Давайте розберемося, як зробити поп-арт портрет своїми руками.

    Майже всю роботу над поп-арт портретом, ми будемо робити за допомогою інструменту «Карта градієнта», а так само різні текстури.

І так, почнемо нашу роботу!

1. Підбираємо потрібну нам фотографію. У нашому випадку буде флуоресцентна поп-арт робота, тому для неї ми вибрали фотографію дівчина з красивими губами, пофарбованими в червоний колір. Першим ділом, відкриваємо фотографію в фотошопі, і скорегуємо рівні за допомогою інструменту «Рівні».

Як зробити поп-арт портрет?

2. Створюємо новий коригувальний шар (натискаємо на іконку в нижній частині палітри «Шари»), вибираємо «Карта градієнта».

Як зробити поп-арт портрет?

3. За допомогою цього інструменту, ми можемо підібрати підходящий до фотографії тон. У кожному з кінців шкали ми вибираємо дуже яскраві і контрастні кольори, через палітру. Ми використовуємо від легкого пурпурного кольору, до жовтого кольору. Ви ж можете коригувати кольору за своїм бажанням.

Як зробити поп-арт портрет?

4. Трохи ускладнимо нашу задачу, і додамо кілька ефектів. Створюємо новий шар і на ньому вибираємо інструмент «Заливка». Вибираємо Регулярний тип заливки, а потім текстуру з назвою «B.SG Halftone Dark L», з випадаючого меню.

Як зробити поп-арт портрет?

5. Щоб текстура вписалася в наше фото, змінюємо режим накладення шару з текстурою на Затемнення основи. Таким чином, ми добиваємося, щоб текстура вписалася в вид нашої роботи. Потім можемо зменшити параметр «Заливка» у верхній частині палітри «Шари», встановлюємо 80%.

Як зробити поп-арт портрет?

6. Тепер нам потрібно накласти ефект відблисків, і для цього завантажуємо картинку відблисків і завантажуємо її в фотошоп. Підганяємо відблиски під потрібний розмір, а так само не забуваємо розмити їх.

Як зробити поп-арт портрет?

7. Змінюємо накладення шарів відблисків на Екран. Встановлюємо параметр Заливка на рівні 70%, щоб прибрати чорний фон.

Як зробити поп-арт портрет?

     Наша картина майже готова, для більш насиченого ефекту ми додали трохи бризгів, але це вже не обов’язкова дія. Ось що вийшло в результаті!

Як зробити поп-арт портрет?

ВІДЕО. Як зробити поп-арт портрет?

https://www.youtube.com/watch?v=c1KZxAdDupQ

Дивіться також...