Як зробити простий мангал?

Як зробити простий мангал

     Всі ми любимо відпочивати, а особливо, виїжджати на природу з нашими рідними і близькими. Свіже повітря, приємне спілкування, смачна їжа, що ще потрібно для повного щастя? Сьогодні, ми хочемо розповісти Вам, як можна зробити простий мангал, який ідеально підійде для приготування шашликів на шампурах. Завдяки нашому способу, Вам більше не доведеться возити з собою величезний мангал, який займає пів багажника і важить кілька десятків кілограм.

Як зробити мангал своїми руками?

   І так, давайте розглянемо декілька простих способів, які можна використовувати в лісі. Для деяких звичайно доведеться зробити невеликі заготовки з дому, але все-таки це буде набагато простіше, ніж тягнути цілий мангал.

Спосіб №1. Мангал з товстих гілок.

Після того як ми підготували жар для приготування шашликів, ми можемо використовувати кілька товстих гілок для мангала, які без всяких питань можна знайти в лісі. Або ж використовувати 2 колоди, які в лісі дуже поширені. Все що потрібно – це розмістити їх паралельно, недалеко один від одного, щоб між ними можна було помістити шампура з шашликом.

Як зробити мангал своїми руками

Спосіб №2. Мангал з шампурів.

Ще вдома можна приготувати заготовки, форма і розмір точно такі ж, як шампура, або ж можна їх і використовувати. Для такого мангала потрібно 8 таких паличок. Розміщуємо їх, як показано на фото.

Як зробити мангал своїми руками

Завдяки нашим заготовкам ми можемо регулювати висоту між шашликом і жаром.

Як зробити мангал своїми руками

Спосіб №3. Мангал з пивних банок.

Так само можна зробити дуже простий, зручний і класний мангал за допомогою гілок і чотирьох пивних банок. Їх потрібно розмістити прямокутником навколо багаття, і з’єднати їх палицями, проткнувши ними банки, як це показано на фото.

Як зробити мангал своїми руками

Як бачимо, зробити мангал своїми руками в лісових умовах не так важко як може це здатися.

ВІДЕО. Як зробити мангал?

Дивіться також...