Як зробити рибні котлети?

Як зробити рибні котлети?

       Котлети, в основі яких риба, це не тільки смачно, але і корисно! У нас є можливість навчитися готувати смачні і дуже ніжні рибні котлети, які ідеально підійдуть до будь-якого гарніру на обід або вечері. Приготувати їх можна з будь-якої риби, в нашому випадку ми вибрали аргентину, оскільки досвід підказує, що це найкращий вибір.

Як приготувати рибні котлети?

   Коли будемо готувати рибний фарш, в нього не варто додавати сало, як це буває зі звичайним, м’ясним фаршем. Якщо ж риба буде трохи сухувата, то найкраще додати сир, або ж майонез. Давайте підготуємо всі потрібні інгредієнти:

• Риба, 3 тушки, 700-800г.
• Морква, 2шт.
• Ріпчасту цибулю, 3шт.
• Батон, 2 шматочки.
• Куряче яйце, 1шт.
• Твердий сир, 100г.
• Сіль,перець.

Як приготувати рибні котлети

Приступимо до приготування!

1. Рибу слід добре почистити, промити і підготувати. Розрізаємо її ножем по спині, виймаємо хребет, кісточки.

Як приготувати рибні котлети

2. Розрізаємо рибу на шматочки, і поміщаємо їх в чашу кухонного комбайна. Готуємо, чистимо і вимиваємо морквину і цибулю. Нарізаємо овочі шматочками і так само додаємо в комбайн. Розбиваємо одне (можна два) яйця і виливаємо його в чашу. Туди ж додаємо сіль, перець, сир, і шматочки батона, розмочені в молоці або воді.

Як приготувати рибні котлети

3. Включаємо комбайн і спостерігаємо за приготуванням фаршу. Не можна допустити, щоб він перетворився на пюре, як тільки всі овочі будуть перемелені в невеликі скибочки, відразу ж вимикаємо комбайн.

Як приготувати рибні котлети

4. Формуємо наші котлети. Щоб фарш не прилипав до рук, можемо змочити їх у воді.

Як приготувати рибні котлети

5. Паніруємо котлети в сухарях, і ставимо підсмажувати їх. Готові рибні котлети дуже смачні не тільки в гарячому вигляді, але і в холодному.

Как приготовить рыбные котлеты5

ВІДЕО. як приготувати рибні котлети?

Дивіться також...