Як зробити шелак в домашніх умовах?

Як зробити шелак в домашніх умовах?

Раніше дівчата робили нарощування нігтів за допомогою акрилу або гелю. Зараз ця процедура пішла в минуле і на зміну прийшов шелак.

Шелак – це спеціальний вид лаку, який покриває нігтьову пластину. Сохне він у спеціальній УФ лампі, і тримається на нігтях більше тижня.

На нашому сайті ми даємо інструкції на різні теми, розповідаємо як можна зробити це в домашніх умовах. І часто розповідаємо, скільки людина витратила б грошей, якби не робила це самостійно. Робимо для того, щоб ви розуміли економію ваших грошових коштів.

Гель лак в домашніх умовах.

Матеріали і інструменти:

– пензлик для гелю (плоский);
– рідина на основі ацетону;
– безворсові серветки;
– бафік або пилка;
– база для гель-лаку;
– топ для гель-лаку;
– УФ лампа;
– гель лак;
– картон;
– пушер;

Примітка: для зняття «глянцевого шару» з нігтя, а також кращого зчеплення матеріалу використовується бафік. Можна використовувати пилку для натуральних нігтів, її зернистість буде високою близько 200.

При роботі з гель-лаком використовується: база, гель-лак (колір), а зверху наноситься фінішне покриття.
Шелак наноситься на 4 пальці на руці, а на великі пальці наноситься окремо.

Час сушіння в УФ лампи залежить від самої лампи. При великої потужності, в сучасних лампах час сушіння становить 30 секунд. У майстер-класі лампа на 48 ват і час сушки півхвилини.

В даному прикладі фінішне покриття без липкого шару.

На курсах майстра нігтьового сервісу вчать, що ще необхідно наносити бондер (або праймер) – це найперший шар. Для кращого зчеплення і шкарпетки лаку. Але по факту можна і без нього. Він коштує грошей, пахне не дуже приємно, а також забирає додатковий час.

1. Найпершим етапом необхідно зробити манікюр, щоб руки були в порядку. Потім беремо бафік і обпилює верхній шар нігтя. Бафік НЕ жорсткий і не завдає шкоди, і травми нігтьової пластини. Беремо пушер і  відводимо кутикулу.

Як зробити шелак в домашніх умовах

2. Беремо рідину для зняття липкого шару (знежирювач нігтьової пластини). Наносимо на серветку і проводимо по нігтях.

Як зробити шелак в домашніх умовах

3. Беремо базу під гель-лак. Вона прозора. За допомогою пензлика від флакона наносимо на нігтики.

Як зробити шелак в домашніх умовах

4. Ставимо сушити в УФ лампу на 30 секунд.

5. На картон наносимо кольоровий гель-лак. У прикладі це червоний. Кисть занурюємо в краплю шелаку, і наносимо на нігтик перший шар.

Як зробити шелак в домашніх умовах

6. Сушимо нігтик в УФ лампі. Наносимо другий шар, сушимо, а потім третій шар і знову сушимо.

Як зробити шелак в домашніх умовах

7. Наносимо топ (фінішне покриття) на нігтик. Воно прозоре. Кладемо пальці в УФ лампу.

Як зробити шелак в домашніх умовах

8. За рахунок того, що шелак наносили пензликом, він лягає на нігті тонким шаром. І завдяки цьому після легше знімається з нігтьової пластини (в фользі або спеціальними серветками).

Якщо наносити шелак в домашніх умовах, то значну частину сімейного бюджету можна заощадити, а отже відкласти ці гроші на дорогі покупки. Але спочатку потрібно потратити, і купити все необхідне для нанесення шелаку в домашніх умовах.

Розглянемо питання, які можуть виникнути, а також пов’язані з темою нанесення шелаку.

Що необхідно купити для покриття нігтів шелаком?

Щоб нанести гель-лак на нігті необхідно купити складові: база і топ, кольоровий гель-лак, лампу для просушки гелю в лампі (УФ лампа).

Скільки коштує шелак?

Найпростіші флакони в магазині коштують від 80 рублів.

Чи потрібно запечатувати кінчик нігтя?

На курсах розповідають, що гелем необхідно запечатувати торець нігтя. Але по факту це не впливає на довгий термін служби.

Як зробити шелак в домашніх умовах

Як заощадити на покупці аксесуарів для нігтів?

Зараз є багато ресурсів, де люди віддають речі безкоштовно. Найвідоміші спільноти дарудар, отдамтак, вамотдам.

Скільки коштує послуга в салоні краси?

Нанести гель-лак на нігті – ця послуга оцінюється близько 600 рублів (до 10 доларів) в салоні, без манікюру, без дизайну нігтів.

Скільки тримається шелак на нігтях?

Реклама говорить, що гель-лак буде триматися близько 2 тижнів. Але не варто забувати, що це також залежить від звичок і способу життя. Якщо копати, мати роботу де «працюють руками», наприклад флорист, то гель – лак може зійти раніше.

Що таке липкий шар?

Найчастіше гель-лак має липкий шар – це означає, що після сушіння в УФ лампі необхідно протерти спеціальним засобом (знежирювач). Разом з цим можна зняти частину лаку, його буде видно на ватному диску. Тому краще шукати продукцію без липкого шару або наносити зверху топ без липкого шару.

Як нанести гель ближче до кутикули?

Щоб нанести шелак ближче до кутикули необхідно скористатися плоским пензликом (для гелю) або взяти тонку (№ 0 або № 1). З її допомогою домалювати гель-лак.

Чому відбувається відшаровування і сколювання покриття?

Ніготь відростає і можна помітити, що шелак відшаровується від нігтика. Відбувається це не у всіх виробників. Краще вибирати перевірені марки. Вони не можуть коштувати дешево.

Чи шкідливий шелак?

Шкідливий не сам шелак, а склад за допомогою якого його знімають. Від цього нігтики можуть ставати тонше. Періодично варто давати нігтиками відпочити, на цей час можна нанести на нігті лікувальний лак.

Технологія нанесення гель-лаку в домашніх умовах була описана повністю. У майстер-класі докладний фото, а також можна подивитися відео процесу нанесення.

Відео. Шелак – Робимо Манікюр Будинки за 2 Хвилини. Покрокова інструкція.

 

Дивіться також...