Як зробити швидку їжу?

Як зробити швидку їжу

    Сьогодні ми приготуємо справжній чоловічий бутерброд! Чому саме чоловічий? Та тому що тільки мужики можуть придумати такий рецепт приготування, й як не дивно – все виходить дуже смачно і ситно. Такі бутерброди не стоять дешево, на них доведеться витратитися, як слід.

Як смачно зробити бутерброди?

   І так, підготуємося, як слід, перед тим як зробити наші бутерброди. Йдемо в магазин і купуємо багато різних інгредієнтів, які бажає наше серце. Разом у нас вийшов ось такий список:

• Буханець хліба.
• Гірчиця.
• Кетчуп.
• Майонез.
• Ковбаса.
• Помідори.
• Пекінська капуста.
• Твердий сир.
• Цибуля.
• Шинка.
• Балик.

Ось такий чималий список інгредієнтів. Готується все дуже просто, так що давайте відразу ж і приступимо!

1. Насамперед, потрібно взяти буханець хліба і акуратно ножем відрізати верх. З буханця повинна вийти глибока «тарілка», м’якоть слід трохи вичистити, але не викидати, вона ще знадобиться.

Як зробити швидку їжу

2. Перше що ми покладемо в нашу «тарілку» – це ковбаса. Нарізаємо її кільцями і викладаємо по всій площі відрізаної ділянки на хлібі. Зверху наливаємо майонез.

Як зробити швидку їжу

3. Гарненько розмазуємо майонез на ковбасі, і беремо наступний інгредієнт – цибулину. Помиємо її і очистимо від верхньої шкірки. Нарізаємо кільцями і викладаємо на ковбасу. Цибулю не варто класти занадто багато, а якщо Ви її не любите, то можна і зовсім не додавати.

Як зробити швидку їжу

4. Зверху на цибулю потрібно розмістити трохи м’якушки з хліба, щоб розділити шари. Після м’якушки змащуємо все гірчицею і додаємо кілька шматочків перцю (за бажанням). І відразу ж можемо нарізати і викладати буженину. Намагаємося, щоб всі слої були розподілені по всій поверхні хліба.

Як зробити швидку їжу

5. На буженину виливаємо побільше кетчупу і розмазуємо його. Після кетчупу у нас йде пекінська капуста. Її потрібно не дуже багато, кілька аркушів будемо цілком достатньо.

Як зробити швидку їжу

6. На цьому етапі в хід підуть помідори. Поріжемо їх невеликими шматочками і викладемо поверх капусти. Нарізаємо твердий сир невеликими шматочками і викладаємо його на помідори.

Як зробити швидку їжу

7. Після сиру залишається вже трохи всього – викладаємо балик шматочками і ще наверх наливаємо майонез, гірчицю і кетчуп. Після чого можемо вважати етап роботи з інгредієнтами – закінченим.

Як зробити швидку їжу

8. Накриваємо нашу заготовку шматком хліба, що ми відрізали на самому початку, і загортаємо його в фольгу для запікання. Ставимо нашу заготовку в розігріту до 180 градусів духовку на 10-15 хвилин, після чого наші гарячі бутерброди будуть повністю готові!

Як зробити швидку їжу

  Ось так апетитно вони виглядають, якщо їх нарізати шматочками!

Як зробити швидку їжу

ВІДЕО. Як приготувати бутерброди?

Дивіться також...