Як зробити сигналізацію?

Як зробити сигналізацію

           Ми живемо в епоху, коли особиста власність і її охорона відіграє важливу роль. Ось чому на ринку зараз представлена ​​велика кількість різних засобів та пристроїв, призначених захистити Ваше майно. Серед них, звичайно ж, і охоронний тип сигналізації. Вартість її значно варіюється і в деяких випадках досягає просто великих сум. Однак, є спосіб захистити свою власність, не зробивши значних витрат.

Як зробити сигналізацію своїми руками?

     Однією із самих основних в даний час є GSM-система. Вона проста у використанні, якщо як слід розібратися у всіх нюансах, а її вартість навіть у порівняння не йде з тими, які сьогодні представлені на ринку. У більшості випадків, такий тип сигналізаційної системи монтують в гаражних приміщеннях. Так само можна використовувати для квартири або приватного будинку.

Що потрібно для сигналізації?

– Уміння поводитися з паяльним інструментом;
– Базові знання електроніки;
– Кнопковий  мобільний телефон;

Як зробити сигналізацію своїми руками

– Простий магніт;
– Геркон;
– Дроти і вимикач.

      Враховуючи елементи конструкції, можна сміливо сказати, що сигналізація, зроблена вручну, може обійтися зовсім недорого.

Як зробити сигналізацію на двері?

Отже, приступимо:

1. На телефоні, налаштуйте кнопку, що відповідає за виклик абонента, на першу кнопку. Цей абонент – Ви.

2. Акуратно розберіть мобільний пристрій і дістаньте плату. Знадобиться та, яка прямо під клавіатурою.

3. Виберіть тип схеми. У строгій залежності від того, як розміщені кнопки відбою виклики і відключення пристрою, визначається схема

Як зробити сигналізацію своїми руками

4. Якщо все зв’язано на одну кнопку, дріт потрібно припаяти до цієї кнопки, а другий – до кнопочки швидкого набору. Це і буде той елемент, який забезпечить дзвінок Вам на телефон.

5. Геркон візьміть зі стандартною замикаючою схемою.

6. Якщо кнопки не збігаються, то припаяйте провід до другої кнопки. Так вийде один провід. У такому випадку візьміть 3-контактний геркон.

Тепер починайте монтаж!

Як зробити сигналізацію на двері?

– На ворота гаража прикріпіть магніт;
– Налаштуйте геркон на розімкнений ланцюг.

      Такий тип захисту буде функціонувати легко і просто. Коли буде відбуватися розкриття воріт, Геркон замкне контакти. І як результат – Вам надійде дзвінок! Монтуючи сигналізаційну систему, пам’ятайте, що дуже важливо зробити її непомітною і захищеною від вологи.

Дивіться також...