Як зробити сніжинку у вигляді сердечок? 2 варіанти.

Напередодні свята Нового року в магазинах продають багато різних подарунків і аксесуарів: святковий вінок на двері, гірлянди, ялинкові прикраси, подарункові упаковки, іграшки, наклейки, новорічний чобіток … Коли заходиш в магазин, то весь декор хочеться купити і прикрасити ним будинок. Стоп! Давайте зробимо своїми руками декор до Нового року!

В даному майстер-класі на каналі https://jak-zrobiti-samomu.com.ua/ показуємо 2 варіанти, як зробити сніжинку у вигляді сердечок?

Матеріали і інструменти:

– олівець і ножиці;

– білий аркуш А 4;

Варіант 1.

Для роботи беремо звичайний білий аркуш А 4. З картону буде складно вирізати елементи.

Робимо квадрат, для цього згинаємо аркуш паперу, як показано на фотографії.

 

Відрізаємо зайвий шматок паперу.

Згинаємо лист.

І ще раз робимо згин.

І ще раз.


Відрізаємо зайвий край паперу. Кінчик основи спрямований вниз, а паперовий розворот в праву сторону. За допомогою олівця малюємо серце (його половину).

Вирізаємо серце по карандашному ескізу.

Розгортаємо сніжинку з сердечок.

Вийшла красива сніжинка з безлічі сердечок. Її середина нагадує зірку, а сердечка дивляться всередину. Переходимо до наступного варіанта.

Варіант 2.

Початок складання паперу таке ж. Відмінність в тому, як тримати основу. Тепер кут паперового підстави дивиться вгору, а розворот паперу в ліву сторону. Малюємо сердечко.

Вирізаємо серце по заданому ескізу.

Розгортаємо сніжинку.

Дані сердечка дивляться до глядача. Ось такі красиві сніжинки у вигляді сердечок у нас вийшли! Приклеюємо (фіксуємо на скотч) їх на вікно, меблі або двері. А можна прикрасити ними майбутній подарунок!

Сніжинки у вигляді сердечок готові. Ще ви можете намалювати сніговика, зробити новорічну іграшку, свічник або хлопавку. Традиційно сніжинки завжди роблять білого кольору, але можна використовувати кольоровий папір (НЕ картон), а також зафарбувати за допомогою олівців або фломастерів.

Відео. Як зробити сніжинку у вигляді сердечок? 2 варіанти.

Дивіться також...