Як зробити сосиски в тісті?

Як приготувати сосиски в тісті

Сосиски в тісті – ідеальний варіант закуски до пива, або ж для простого перекусу на вечерю або сніданок. Зробити сосиски в тісті не складе багато проблем, адже все дуже просто і зрозуміло. Головне в цій справі – не пошкодувати грошей на хороші сосиски, так як в наш час, їх дуже важко знайти, щоб були якісні та смачні.

Як приготувати сосиски в тісті?

Щоб приготувати сосиски в тісті, ми будемо використовувати такі інгредієнти:

• Сосиски, 0,5кг.
• Борошно, 300г.
• Курячі яйця, 2шт.
• Дріжджі сухі, 5г.
• Молоко, 120мл.
• Сіль, 1 щіпка.
• Цукор за смаком.

Можемо сміливо починати приготування!

1. Першим же ділом, ми будемо готувати тісто. Підігріваємо молоко і змішуємо його з дріжджами, і цукром. Перемішуємо масу до однорідності. Після чого беремо яйця, сіль і трохи оливкового масла і так само добре перемішуємо, а потім виливаємо молочну масу. Перемішуємо отримані маси, і тоді вже додаємо до них борошно.

Як приготувати сосиски в тісті

2.Вимішуємо м’яке тісто. Готовність визначаємо за його еластичності, а також моменті, коли тісто почне відлипати від рук.

Як приготувати сосиски в тісті

3.Після того як тісто буде готове, накриваємо його рушником і ставимо в тепле місце. Даємо йому час постояти, воно має збільшитися в два рази.

Як приготувати сосиски в тісті

4.Як тільки тісто підніметься, можемо приступати до подальшої обробки. Посипаємо стіл борошном і викладаємо туди тісто, а потім розгортаємо невеликим шаром.

Як приготувати сосиски в тісті

5.Розкачане тісто розрізаємо на багато тонких смужок.

Як приготувати сосиски в тісті

6.Тепер потрібно підготувати сосиски. Очищаємо їх від плівки і обмотуємо обережно їх тістом. Краї слід зафіксувати дуже добре, щоб вони не розпалися. Підготовлені сосиски в тісті залишаємо на півгодини, щоб вони просто полежали.

Як приготувати сосиски в тісті

7.Через зазначений час, включаємо духовку на 180 градусів, змащуємо тісто яєчним жовтком і поміщаємо заготовки в духовку. Час приготування – 20-25 хвилин. Як тільки тісто підрум’яниться, відразу ж можна виймати сосиски з духовки.

Як приготувати сосиски в тісті

От і все, ми отримали смачні і свіжі сосиски в тісті в домашніх умовах!

ВІДЕО. Сосиски в тісті.

Дивіться також...