Як зробити спиннер?

Як зробити спиннер

Спіннери увійшли в масову моду не так давно, але лише за кілька місяців підкорили серця не тільки дорослих, а й дітей. Сьогодні спіннери крутяться всюди: на вулиці, на роботі, в метро і навіть в дитячому садку! І кожна дитина бажає, щоб його іграшка чимось відрізнялася від тих, які вже є у однолітків. Купити оригінальний спиннер можна, але коштує така іграшка не дешево, та й пошук унікального спиннер займає багато часу. Краще рішення – змайструвати спиннер самостійно.

Отже, пропонуємо вашій увазі кілька простих способів, як зробити спиннер своїми руками з матеріалів, які є у кожного вдома.

 1. Як зробити спиннер з пластикових кришок?

Матеріали: кришечки від будь-яких пластикових пляшок однакового розміру (4 шт), пластилін, термоклей, цвях, ножиці, запальничка і зубочистка.

Як зробити спиннер з пластикових кришок
Що потрібно робити: покладіть пластилін в 3 кришки, за допомогою термоклею заклейте простір, що залишився. Візьміть четверту кришечку (без пластиліну) і зробіть в ній дірочку, наприклад, розігрітим цвяхом. Приклейте кришечки з піском до тієї, де ви тільки що зробили дірку. Візьміть клейовий стрижень і відріжте від нього 2 маленьких шматочка (1 см). Розламайте навпіл зубочистку і надіньте шматок клею на один її кінець (стежте, щоб гострий кінчик зубочистки не стирчав) і помістіть його в центр вашого майбутнього спиннера. Зі зворотного боку на кінчик зубочистки надіньте залишився шматочок клейового стрижня.
Ваш спиннер готовий! Для більш цікавого виду, можете розфарбувати кришечки в різні кольори акриловими фарбами.

2. Як зробити спиннер з картону?

Матеріали: кришечки від пластикових пляшок, картон, ножиці, маркер, шило або манікюрні ножиці, клей, 3 монетки і стрижень від ручки.

Що потрібно робити: за допомогою кришок намалюйте на картоні 4 кола в формі вашого майбутнього спиннер. Після цього виріжте 5 таких заготовок і склейте їх між собою, ретельно проклейте краї. Далі вирізаємо кружечки меншого розміру. За допомогою шила або тонких манікюрних ножиць зробіть дірку в центрі спиннер. З боків заготовок приклейте 3 монети або будь-які наклейки.

Як зробити спиннер з картону
Далі візьміть відкладений стержень ручки і акуратно відріжте від нього 1 см. Зробіть невеликі отвори в центрі на двох маленьких кружечках. Відрізаний шматочок від стрижня ручки вставте в один з кружечків і приклейте його по краях отвору, щоб надійно його зафіксувати. Просуньте цей кружечок в центр вашого спиннер і зі зворотного боку приклейте другий кружечок. Два маленьких кружечка, які залишились можна приклеїти поверх кінчиків стрижня. Щоб ваш спиннер крутився швидше, покладіть якусь прокладку між заготівлею самого спиннер і маленькими кружечками (в нашому прикладі ми використовували металеві підвіски).

Готово! Нехай дитина прикрасить свій спиннер як йому захочеться, можна використовувати блискітки, наклейки, стрази та інші прикраси.

3. Як зробити спиннер за допомогою підшипників?

Матеріали: підшипники (3 шт), хомути стяжки, клейовий пістолет або суперклей (для більш складного спиннер).

Що потрібно робити: обтягніть кабельними стяжками підшипники з усіх боків. Обрізати зайві хомути і все – спиннер готовий!

спиннер из подшипников 1-min
Щоб було більш яскраво і привабливо, можете зробити конструкцію більш складну. Візьміть 7 підшипників, 6 з них розмістіть навколо сьомого. Використовувати всі 7 підшипників ви не будете, вам знадобиться тільки 3 кругових і 1 центральний. Решта підшипники потрібні вам тільки для точного виміру, тому залишати будемо тільки ті, які утворюють собою трикутник. Приклейте всі потрібні деталі за допомогою клейового пістолета або суперклею. Спінер готовий! Прикрасьте спинне, як вам захочеться. Можна приклеїти пухнастий дріт, нанести клей з боків спиннер і засипати краї блискітками.

спиннер из подшипников 2-min

Будьте впевнені, таких спиннер, як у вашої дитини, не буде ні в кого!

Відео. Як зробити спиннер?

В процесі запису.

Дивіться також...