Як зробити ставок з покришки?

Як зробити ставок своїми руками

    Декоративний ставок – красивий і дуже простий спосіб зробити Вашу дачну ділянку красивою і затишною. Як не дивно, але зробити ставок не дуже важко, і грошей на це знадобитися зовсім небагато, головне знати, що і як потрібно використовувати. Сьогодні, ми покажемо спосіб, який без проблем, допоможе встановити невеликий декоративний ставок у себе на ділянці.

Як зробити ставок своїми руками?

   Складність роботи завжди залежить від її обсягу, адже якщо ми бажаємо побудувати великий ставок, то проблем буде набагато більше, ніж будувати маленький. Ми ж покажемо, як зробити ставок, розміром з велику покришку від трактора, або машини. Приступимо!

1. Візьмемо стару покришку і елетролобзіком відріжемо її вгорі, ця покришка і послужить нам основою для ставка. Після чого, нам потрібно вирити яму на ділянці, щоб помістити туди цю покришку.

Як зробити ставок своїми руками?

Важливо! Не сильно поглиблюйте покришку в землю, щоб після дощу, вся вода і бруд не стікалася туди.

2. Тепер нам знадобиться клейонка, щоб застелити нею дно нашого ставка. Вистилаємо її по всьому ставку. Не шкодуємо грошей на клейонку, і беремо її достатнього розміру, щоб вона не була занадто короткою.

Як зробити ставок своїми руками?

3. Краї клейонки загортаємо по зовнішній стороні покришки. Після чого присипаємо все землею. Ставок майже готовий, можемо заливати воду для перевірки герметичності.

Як зробити ставок своїми руками?

4. Краї плівки гарненько закріплюємо землею, і камінням. Тим самим прикрашаємо наш ставок з покришки.

Як зробити ставок своїми руками?

   Ось що ми отримали в результаті. Можемо встановити насос в наш ставок, або красивий фонтан, щоб прикрасити його ще більше!

Як зробити ставок своїми руками?

ВІДЕО. Як зробити ставок?

Дивіться також...