Як зробити таблицю в Word?

Як зробити таблицю в Word?

  1. У даній статті, я навчу Вас вставляти таблиці в документах Word. Ви думаєте це складно? Насправді складного нічого немає, навчання займе у Вас всього пару хвилин. Чи готові? Тоді починаємо.
  2. Для того щоб, вставити таблицю в документ Ворд необхідно натиснути вкладку «Вставка» і вибрати розділ Таблиця. Перший найпростіший спосіб скористатися автоматичним створенням таблиць. В даному варіанті, я веду мишкою і створюю таблицю потрібного мені розміру з доступних варіантів – наприклад 7 стовпців і 8 рядків. Розмір пишеться вгорі. Максимальний розмір таблиці це 10 на 8. Після, натискаю лівою кнопкою для підтвердження вставки таблиці. Таким способом я створив таблицю 10 на 8 і вона готова для заповнення.
  3. Наступний спосіб – це вставити таблицю. Натискаємо вкладку «Вставка», вибираємо розділ «Таблиця», потім «Вставити таблицю». Тут необхідно в ручну вибрати необхідну кількість стовпців і рядків. Я створюю таблицю 8 стовпців і 7 рядків і натискаю «ок». Таблиця готова.
  4. Як ви могли побачити, таблиця виглядає дуже просто. Давайте спробуємо змінити зовнішній вигляд таблиці. Для цього верху вибираємо потрібний вам стиль таблиці із запропонованих варіантів. Експериментуйте, і ви обов’язково знайдете цікавий варіант оформлення.
  5. Так само, є дуже корисний інструмент – ластик. Коли Ви, припустимо, створюєте головну назву таблиці. Вибираємо в правому верхньому куті інструмент «ластик», і видаляємо ті рисочки, які нам не потрібні в будь-якому потрібному вам місці. Як горизонтальні, так і вертикальні. Якщо щось не так, ви завжди можете скасувати дію, натиснувши вгорі на стрілку, або комбінацію клавіш ctrl + Z на клавіатурі.
  6. Так само, вставляючи таблицю, ви можете змінити параметр «автоматичний підбір ширини стовпців» з режиму «авто» – на ту ширину, яка Вам необхідна. Я наприклад, завжди залишаю варіант «по ширині вікна». І після, затискаю лівою кнопкою миші куточки і розтягую так, як мені потрібно.
  7. Так само особливістю є те, що до даної таблиці ми зможемо підмалювати додаткові стовпчики або кілька рядків. Для цього, натискаємо таблиця і вибираємо пункт «намалювати таблицю». З’являється інструмент у вигляді олівця, за допомогою якого малюємо додаткові рядки або стовпчики, як бачите все дуже просто.
  8. Наступний спосіб, як вставити таблицю – це «вставка» – «таблиця», таблиця «exel». Так само беремо за куточок, розтягуємо вправо і вниз. І регулюємо потрібну кількість стовпців і рядків.
  9. Ну і останній спосіб – це готові варіанти таблиць. Заходимо вставка – «таблиця», і вибираємо експрес-таблиця. Тут представлені готові заповнені таблиці від подвійних до табличних списків. Вибираємо наприклад таблицю з підзаголовками 1 і натискаємо ліву кнопку миші для вставки таблиці в документ. Тепер можемо вносити зміни в таблицю, додавати поля і робити все що завгодно з нею, головне вибрати той варіант, який максимально підійде під ваші вимоги. От і все. Вітаю, тепер ви з легкістю зможете створювати таблиці в Ворді, будь-якої складності. Якщо у вас залишилися питання, пишіть в коментарях.

Відео. Як зробити таблицю в Word?

Дивіться також...