Як зробити тайник?

Як зробити тайник

     У багатьох з нас є свої схованки – потаємні місця, в яких ми ховаємо важливі для нас маленькі штучки – ключі, гроші, коштовності і т.п. Але при вторгненні злодіїв ці тайники не завжди виявляються ефективними, так як досвідчені зловмисники зазвичай вже знають всі такі потаємні місця і перевіряють їх у першу чергу. Як же тоді захистити свої заощадження? Один з варіантів – зробити оригінальний і замаскований тайник, який би виглядав максимально природно і не привертав уваги. Сьогодні ми розповімо, як зробити такий тайник із звичайного шматка поліна.

Як зробити тайник своїми руками?

Для виготовлення такої схованки нам знадобиться:

• Столярний верстат.
• Поліно.
• Затискачі, 2 шт.
• Цвяхи, 2 шт.
• Дрель.
• Клей.
• Олівець.

Як зробити тайник своїми руками

Приступимо до виготовлення!

1.Знайдіть або відріжте потрібний Вам шматок дерева. Потім за допомогою деревообробного верстата відпиляйте 1/3 частина поліна уздовж.

Як зробити тайник своїми руками

2. Після цього на відпиляних частинах нанесіть мітки для випилювання камери майбутнього тайника.

Як зробити тайник своїми руками

3. Велику заготовку розпиляєте уздовж, після чого посередині на більшій частині виріжте внутрішню камеру.

Як зробити тайник своїми рукамиЯк зробити тайник своїми руками

4. За допомогою клею склейте маленьку і велику заготовку разом, а потім приклейте задню стінку. Щоб всі частини щільно з’єдналися між собою, використовуйте затиски. Коли клей повністю засохне, розтисніть затиски.

Як зробити тайник своїми рукамиЯк зробити тайник своїми руками

5. Тепер щоб кришка нашої схованки щільно закривалася, потрібно зробити кріплення для кришки. Зверху на двох бічних стінках прибийте по одному міцному цвяху. Вбити їх треба приблизно на 2 см. Потім за допомогою плоскогубців або ножиць по металу, відірвіть стирчать капелюшки цвяхів. У відповідних місцях в кришці просвердлите неглибокі і некрізні отвори. Діаметр і глибина цих отворів повинна відповідати діаметру і довжині стирчить цвяхів.

Як зробити тайник своїми руками

6. На завершення закрийте кришку. Вона повинна легко відкриватися і закриватися.

Як зробити тайник своїми руками
Наш тайник готовий! Тепер Ви зможете без побоювання зберігати в ньому що завгодно, наприклад ключі від вхідних дверей. Ніхто й не здогадається шукати їх в шматку старого поліна.

ВІДЕО. Як зробити тайник?

https://www.youtube.com/watch?v=l9I__eQdZTw

Дивіться також...