Як зробити укропну воду?

Як зробити укропну воду?

     Стан немовляти – дійсно особливий. Перші місяці життя він адаптується до життя поза утроби матері і звикає до неї. Його травна система поки ще стерильна і необхідно, щоб вона заселилася бактеріями. Це може зайняти деякий час. Добре, якщо заселення починається з «корисних» біфідобактерій і лактобактерій, однак, на жаль, це рідкість. Першою в кишечнику немовляти зазвичай з’являється патогенна мікрофлора. Молоко погано переробляється і утворюється багато газів. Це ускладнює переробку їжі і викликає неприємний дискомфорт, здуття і коліки.

Способів усунути цю проблему існує декілька:

  1. Давати дитині спеціальні препарати, що містять «корисні» бактерії, які допоможуть швидко заселити кишечник і налагодити травлення.
  2. Зняти симптоматику і спазм, що дуже швидко поліпшить стан малюка.

Навіщо приймати укропну воду?

       Саме на другому способі ми з Вами сьогодні і зупинимося. Одним з препаратів, що допомагають впоратися з кишковою колькою у немовляти, є кріп або фенхель. Приймати його треба в якості водички, яку можна приготувати самостійно.

Як зробити укропну воду в домашніх умовах?

      Кропова водичка – дійсно хороший засіб, що знімає спазм і больові відчуття у немовлят. В аптеках знайти препарат на основі фенхеля досить складно, тому приготуємо його самостійно. Допомагає саме аптечний фенхель, а не кріп.

Як зробити укропну воду в домашніх умовах

Підготовка:

Придбайте плоди фенхелю. Зробити це можна практично в будь-якій аптеці.

Приготування:

  1. Чайну ложку насіння залийте склянкою окропу, накрийте кришку і поставте на вогонь для кипіння.
  2. Залиште на кілька хвилин на вогні, потім знімайте.
  3. Через півгодини процідіть.

Як зробити укропную воду для новонародженого?

    Приготувавши укропну водичку за нашим рецептом, потрібно тепер правильно розрахувати дозування для застосування. Маленьким діткам потрібно давати по одній ложечці тричі на день відразу після годування. Ще одним варіантом застосування водички є її додавання в молоко або харчування. Починати давати цю рідину можна діткам з двох тижнів. Слідкуйте, щоб у малюка не було висипки після укропної води, алергічні реакції хоч і рідкість, але все, ж трапляються. У будь-якому випадку, незважаючи на те, що фенхель – природний препарат, не варто давати його дітям без відповідних рекомендацій лікаря!

Як зробити укропную воду для новонародженого

    Ще одним способом приготувати укропну воду є Плантекс. Даний препарат являє собою порошок, який потрібно розводити у воді, відповідно до інструкції.

Як зробити укропну воду для годуючої мами?

      Всім відомо, що продукти, які вживає годуюча мама, впливають безпосередньо на травлення немовляти. Тому слід бути уважними і вживати дієтичні не алергенні продукти. Якщо дитину мучать кольки, то укропну водичку може пити і мама. Так чи інакше, потрібні речовини потраплять в організм малюка. Рецепт її приготування нічим не відрізняється від водички для немовляти. Пити її потрібно перед або після їди по кілька ложок.

Як зробити укропную воду для дорослого?

     Патогенна мікрофлора може мучити не тільки малюків, а й дорослих. На допомогу приходить все той же фенхель. Щоб позбутися від здуття і болісних кольок, потрібно приготувати простий відвар. Залийте ложку фенхеля склянкою окропу і трохи прокип’ятіть. Настояний відвар потрібно приймати по півсклянки після їжі. Це полегшить хворобливі відчуття і прибере дискомфорт. Однак це всього лише засіб від симптомів. Щоб назавжди позбутися від проблеми, потрібно знайти її причину і лікувати її.

Як зробити укропную воду для дорослого

Дивіться також...