Як зробити USB флешку?

Як зробити USB флешку

     USB флешка – поширений пристрій, який напевно має кожен, у кого вдома є свій персональний комп’ютер. На сьогоднішній день існує велика різноманітність флеш-накопичувачів. Як правило, вони мають пластиковий або металевий корпус, хоча зустрічаються і більш оригінальні варіанти. Але що робити, якщо корпус Вашої флешки пошкодився або з якихось причин перестав Вас влаштовувати, а купувати нову Ви не хочете? У цій статті ми розповімо, як замінити старий пластиковий або металевий корпус Вашої флешки на новий дерев’яний.

Як зробити корпус для флешки?

Для того щоб зробити дерев’яний корпус для флешки нам знадобляться наступні інструменти:

• USB флешка без корпусу.
• Шматок деревини.
• Пилка.
• Дрель або інші свердлильні пристрої.
•Наждачний папір.
• Клей.
• Силікон.
• Затискачі, 2 шт.
• Олівець.

Як зробити USB флешку

Приступимо до виготовлення!

1. Спочатку визначте потрібний Вам розмір корпусу і за допомогою пилки по намічених позначок зі шматка дерева виріжте прямокутник відповідного розміру.

Як зробити USB флешку

2. Далі розділіть цей прямокутник на три частини різного розміру – великий, середній і маленький, як показано на фото.

Як зробити USB флешку

3. За допомогою свердлильного пристрою виріжте НЕ наскрізні отвори у великому і середньому шматках деревини і наскрізний отвір у самому маленькому шматку. Отвори повинні бути такого розміру, щоб в них легко помістився і добре утримувався USB-накопичувач. У середній частині, яка буде служити кришкою, усередині отвору слід зробити невеликі зазори, для того щоб кришка могла щільно закриватися і легко відкриватися.

4. Застроміть USB-накопичувач в наскрізний отвір маленького шматка так, щоб роз’єм виступав з одного боку, а вся інша частина флешки перебувала з іншого. Якщо флешка сидить в отворі нещільно, зафіксуйте її за допомогою силікону.

Як зробити USB флешку

5. Тепер застроміть виступаючу довгу частину флешки в отвір самого великого шматка, попередньо нанісши на обидві частини гарячий клей і за допомогою преса склейте їх в один корпус. Використовувати прес потрібно для того, щоб обидві частини щільно скріпилися між собою, і після шліфування між ними не було видно ніяких зазорів.

Як зробити USB флешку

6. Тепер ретельно прошліфуйте весь корпус наждачним папером, щоб надати йому більш акуратний і гладкий вигляд. Також можна покрити корпус фарбою або лаком. Наша оригінальна флешка з дерева готова!

Як зробити USB флешку

Як зробити USB флешку

ВІДЕО. Як зробити флешку?

Дивіться також...