Як зробити велосипед швидше?

Як зробити велосипед швидше?

   Останнім часом велосипеди стають все більш популярними, адже це зручний засіб для пересування, і так само для заняття спортом. Найчастіше в магазинах продаються гірські велосипеди, на які люди найбільше звертають увагу, але купивши такий велосипед – починають розуміти, що вони хотіли б щось більш швидке. Купувати шосейний велосипед, коли в тебе вже один є – точно не варіант, так що потрібно зробити гірський велосипед більш швидким, і ми розповімо Вам про це!

Як зробити швидкий велосипед?

   Швидкість руху на велосипеді залежить від багатьох факторів, на деякі ми вплинути не можемо, такі як якість доріг, вітер, час доби, і фактори на який ми можемо вплинути – стан велосипеда.

Залежно від деяких параметрів велосипеда – швидкість пересування буде значно відрізнятися.

Давайте почнемо розбирати все по порядку.

1. Слід звернути увагу на покришки, а особливо їх розмір і шиповку. Чим ширше покришки, і чим більша шиповка – тим повільніше буде їхати Ваш велосипед. Можна помітити, що на всіх швидких велосипедах ставлять дуже вузьку, і нешипованну резину. Тільки враховуйте, що на ободах Вашого велосипеда потрібно правильно підбирати резину, щоб вона не виявилася маленькою.

Як зробити велосипед швидше

2. Трансмісія. На цю систему теж слід звернути свою увагу, а саме на кількість зубців на зірках. Найчастіше спереду стоять зірки на 42 або ж на 44 зубця, для більшої швидкості їх можна замінити на 48. На більшості нинішніх велосипедів зірки знімні, так що не потрібно буде міняти всю систему повністю.

Як зробити велосипед швидше
3. Вилка. Для більшої швидкості краще буде вибрати ригидну вилку, тобто вилку без амортизаторів, вона дозволить набирати велику швидкість, та й вага її буде набагато менше звичайної. Якщо ж немає можливості встановити таку вилку, тоді потрібно звернути свою увагу на амортизаційні вилки з можливістю блокування.

Як зробити велосипед швидше

4. Щоб підвищити ефективність педалювання, яка відповідно збільшить швидкість, можна встановити контактні педалі. Як показує практика, ефективність може зрости до 20%.

Як зробити велосипед швидше

5. Так само не варто забувати і про аеродинаміку. Якщо змінити посадку на велосипеді, змінитися і швидкість. Чим нижче посадка – тим менше опір повітря, тим самим, ми дуже простим способом можемо збільшити свою швидкість.

Як зробити велосипед швидше

Дивіться також...