Як зробити відео з фотографій?

Як зробити відео з фотографій?

  Якщо Ви не знаєте що подарувати рідній для Вас людині, зробіть відео із загальних фотографій, і будьте впевнені, що ця людина оцінить такий подарунок. Завжди приємно отримати щось в такому роді. Але тепер виникає проблема – як створити відео з фотографій? Ми допоможемо Вам і навчимо це робити. На радість, це дуже просто. Головне знати, що і де шукати!

Зробити відео фільм з фотографій?

    Є багато різних програм, які надають можливість зробити відео з фотографій, давайте ж розберемо декілька з них. Перша програма, з якою ми познайомимося – це Movami. І так, приступимо до створення нашого фільму.

1. Насамперед потрібно завантажити і встановити програму на комп’ютер, якщо до цього вона не була встановлена. Потім відкриваємо її і приступаємо до роботи.

2. Відразу ж шукаємо іконку «Додати мультимедійний файл» і натискаємо по ній. Перед нами відкривається вікно, де ми повинні вибрати всі фотографії, з яких будемо робити відео. Так само нам слід звернути увагу, що в даній програмі можна працювати в двох режимах, в режимі «Шкали часу» і режимі «Сценарій». Нам, як новачкам потрібно вибрати режим сценарій. Перетягуємо фотографії в нижню частину вікна програми, так би мовити робочу частину. Встановлюємо їх у потрібній нам черговості.

Як зробити відео з фотографій?

3. Тепер нам потрібно звернути увагу на переходи між фотографіями, програма встановлює час за замовчуванням, він дорівнює 5 секундам. Якщо ми бажаємо збільшити цей час або зменшити, шукаємо пункт «Тривалість» і регулюємо відповідно до наших бажань. Так само між фотографіями ми бачимо значки, натиснувши на них, можемо встановити переходи між фотографіями. З наданих типів анімації – вибираємо ту, що нам сподобалася.

Як зробити відео з фотографій?

4. Після встановлених переходів переходимо до наступного кроку – встановлення титрів і музики. Додаємо в програму свій улюблений трек і перетягуємо його на аудіо доріжку. При перенесенні треку, програма відразу ж переключається в режим шкали часу, і там можна встановити титри, натиснувши на кнопку «Титри».

Як зробити відео з фотографій?

5. Відео готово, залишилося лише зберегти його. Натискаємо «Зберегти», і у відкритому вікні вибираємо «Зберегти як відеофайл». Під час збереження вказуємо потрібні нам параметри і шлях для збереження.

Як зробити відео з фотографій?

Як зробити гарне відео з фотографій?

     Тепер познайомимося з ще однією програмою, яка дозволить створити відео з фотографій. У ній більше можливостей, ніж у попередньої інструкції, так що якщо є можливість, то краще використовувати цю програму, називається вона – «ФотоШОУ PRO». І так, почнемо створення нашого відео.

1. Завантажуємо і встановлюємо програму за допомогою Майстра Встановлення. Найкраще завантажувати з офіційного сайту компанії.

Як зробити гарне відео з фотографій

2. Відкриваємо програму, створюємо проект і починаємо нашу роботу. Насамперед потрібно залити потрібні нам фотографії. У лівому стовпчику є огляд всіх папок комп’ютера. Знаходимо потрібні нам фотографії та переміщаємо їх мишей на робочу область екрану. У робочій області фотографії можна видаляти або міняти місцями.

Як зробити гарне відео з фотографій

3. Зверху ми бачимо різні закладки, переходячи по них, ми бачимо закладки, де можна встановити заставку або титри. Програма надаємо безліч шаблонів, так що потрібно лише підібрати потрібну нам заставку і вибрати її. У меню «Редагування слайда», можемо змінювати тривалість слайду, а так само його фон і анімацію. Так само можемо додати титри в потрібному нам місці.

Як зробити гарне відео з фотографій

4. Щоб зробити відео більш привабливим, потрібно встановити красиві переходи між фотографіями. Щоб їх встановити, знаходимо функцію «Переходи» і натискаємо по ній. Нам надаються різні переходи, варто лише вибрати той, що нам потрібно. На кожен слайд можна зробити свій перехід.

Як зробити гарне відео з фотографій

5. І останнє, унікальність програми в тому, що можна додати цікаві ефекти на фотографії. Відкриваємо вкладку «Ефекти», і на кожну фотографію можна перетягнути будь-який ефект. Щоб переконатися, що ефект підходить для нашого відео, можемо зробити попередній перегляд відео. Так само не забуваємо, що у вкладці «Музика» можна додати улюблений трек, який буде грати під час відео.

Як зробити гарне відео з фотографій

6. І останній крок – збереження готового відео. Відкриваємо на панелі «Створити», і вибираємо один з варіантів збереження. Можна створити відео, як для телефону, так і для комп’ютера. Запускаємо конвертацію і чекаємо на готове відео!

Як зробити гарне відео з фотографій

ВІДЕО. Як зробити відео з фотографій?

Дивіться також...