Як зробити віяло?

Як зробити віяло

     Літо – сама спекотна пора року. Щоб відчувати себе добре і комфортно в жарку пору пропонуємо Вам зробити віяло своїми руками. Зробити його досить легко, а насолода, яку Ви отримаєте від нього в літній час неймовірна! Це відмінний аксесуар, який з легкістю допоможе позбутися від набридливої ​​спеки. Також, віяло можна використовувати в якості прикраси Вашого будинку! Напевно, Ви не раз помічали його на квартирних стінах. І правда, це виглядає красиво. Віяло – чудовий аксесуар як для дитини, так і для дорослого. Незамінна річ влітку!

Як зробити віяло своїми руками?

Як зробити віяло своїми руками?

Віяло можна зробити з самого різноманітного матеріалу. Це варіант для любителів експериментувати! Віяло можна зробити навіть за допомогою звичайних пластикових виделок! Це те, що є майже у кожної господині. Тому, щоб зробити таку прекрасну річ буде потрібне лише бажання! Сьогодні зробимо дуже красиве і вишукане віяло за допомогою паперу.

І так, насамперед потрібно придбати аркуш паперу близько метра завдовжки і шириною 14-15 сантиметрів. Цього буде цілком достатньо. Якщо Ви не можете знайти лист такого розміру, то потрібно попросту склеїти 4 звичайних аркуша А4, а потім обрізати все зайве.

Далі, потрібно буде купити морозиво та із задоволенням з’їсти його. Після не викидати палички, а залишити, вони нам знадобляться для майбутнього віяла. Знадобиться всього 2 палички.

Як зробити віяло своїми руками?

Щоб закріпити віяло Вам потрібно придбати скотч. Давайте приступимо до створення!

1. Найперший крок – найцікавіший. Вам потрібно взяти аркуш паперу, і розмалювати його на свій смак. Прикрасити його олівцями і фломастерами, як тільки душа забажає. Це ж Ваше майбутнє віяло! Творіть його!

Як зробити віяло своїми руками?

2. Красиво розмальований аркуш паперу потрібно буде скласти гармошкою. Тут головне не поспішати, а скласти його якісно і красиво. Ширина складок майбутнього віяла повинна бути приблизно 1.5 – 2 сантиметри. Потрібно буде складати віяло гармошкою уважно, по лініях згину. У Вас все вийде!

Як зробити віяло своїми руками?

3. Тепер нам знадобляться палички, які ми відклали. Потрібно їх прикласти з двох сторін так, щоб вони приблизно на 2 см заступали за паперові краї. І після цього приклеїти.

Як зробити віяло своїми руками?

4. Нижній край паперу слід зібрати і обмотати скотчем!

Як зробити віяло своїми руками?

Ваше віяло з паперу готове! Якщо Ви зведете дві палички разом, він розкриється!

Крім паличок від морозива також можна використовувати палички з під кави. Їх потрібно буде придбати в тій кількості, скільки утворюється ліній згину. Після потрібно буде їх просто приклеїти, варто робити це уважно. Щоб зробити майбутнє віяло довше можна розміщувати палички не біля самого краю паперу.

Що ж, зробити віяло легко і просто! А найголовніше те, що його можна зробити з підручних засобів. Щоб добитися найкращого результату, можна проробляти експерименти з шириною екрану, а також з паличками. Бажаю Вам успіху!

ВІДЕО. Як зробити віяло своїми руками?

Дивіться також...