Як зробити завантажувальну флешку Windows 10 – найпростіший спосіб

Всім привіт, на численні прохання, я вирішив записати відео, як зробити завантажувальну флешку з Windows 10. Насправді існує багато способів, як зробити завантажувальну флешку, але багато хто з них занадто складні для пересічного користувача. Тому сьогодні я про них не буду розповідати, а розповім про найпростіший і легкому способі, з яким впорається абсолютно кожен. Влаштовуйтеся зручніше, ми починаємо.

Для створення завантажувальної флешки, нам знадобиться:

  • Комп’ютер або ноутбук з доступом в Інтернет
  • І власне сама флешка, мінімум на 8 ГБ.

Насамперед вставляємо флешку в ноутбук або ПК. Ви почуєте характерний звук. Після цього з’явиться сама флешка в списку пристроїв (в моєму випадку Transcend). Натискаємо правою кнопкою миші на флешку, і вибираємо зі списку пункт «форматувати». У вікні форматування залишаємо все як є, і натискаємо «почати». Процес займе приблизно 10-20 секунд. Після ви побачите повідомлення про те, що «Форматування завершено». Натискаємо кнопку «ок» і закриваємо вікно форматування. Флешку ми підготували, приступаємо до процесу створення завантажувальної флешки.

Компанія Microsoft подбала про все, тому сам процес створення завантажувальної флешки з Windows 10 повністю автоматичний.

В першу чергу необхідно завантажити на комп’ютер програму Media Creation Tool, яка зробить за нас всю роботу. Для цього переходимо на офіційний сайт Microsoft за посиланням (посилання дивіться в описі під відео). Копіюємо посилання, відкриває браузер, вставляємо посилання в рядок браузера і переходимо на сайт. На сайті, натискаємо «Завантажити засіб зараз». Натискаємо зберегти файл. Після скачування запускаємо інсталяційний файл. Після запуску програми, очікуємо поки виконується підготовка програми. У наступному вікні, натискаємо кнопку «прийняти» ліцензійне угоди. Далі потрібно вибрати, що ми хочемо зробити:

  • Оновити цей комп’ютер зараз
  • Чи створити інсталяційний носій USB

Так як наша мета, створити завантажувальний флешку, то вибираємо другий пункт, і натискаємо далі. На наступному екрані необхідно вибрати: мова, версію і архітектуру завантажується операційної системи. За замовчуванням стоїть галочка, і програма пропонує рекомендовані параметри. А можна зробити власний вибір. Для цього, прибираємо галочку. Тепер поля, стали активними. І ми можемо вибрати. Мова, вибираю російський, випуск так і залишаю Windows 10. Зверніть увагу архітектуру можна скачати 32-х розрядну, 64-бітову, або обидві одночасно. Сучасним комп’ютерів або ноутбуків, більше підійде 64-розрядна архітектура, її і вибираємо. Так само слід враховувати і версію Windows. Особливо якщо Ви плануєте використовувати вже наявний ліцензійний ключ від попередніх версій. Після вибору всіх параметрів, натискаємо далі. У наступному вікні вказуємо тип носія, на який буде записаний образ системи. Нас цікавить перший пукнт, вибираємо USB пристрій. Зверніть увагу що флешка, повинна бути мінімум на 8ГБ пам’яті. І натискаємо кнопку далі. Зверніть увагу флешка повинна бути підключена до ноутбука або ПК, в програмі ви побачите її назву (в моєму випадку флешка називається Transcend), якщо у вас підключено кілька флешок, виберете саме ту, яка Вам потрібна. І натискаємо далі. Програма запустить автоматичний процес створення завантажувальної флешки з операційною системою Windows 10.Сам процес займає приблизно 30 хвилин. Все залежить від швидкості Вашого інтернет з’єднання. Спочатку програма завантажить Windows 10 на флешку. А потім займеться створенням завантажувального флешки.

Після завершення, Ви побачите наступне вікно. «USB флеш-пам’ять готове». Натискаємо кнопку “готово”, очікуємо поки програма установки видалить непотрібні дані. От і все. Вітаю, Ви тільки що самостійно зробили установчу флешку з Windows 10. Тепер можна приступати до установки 10-ки на свій комп’ютер або ноутбук. Давайте перевіримо чи все працює правильно. Відкриваємо провідник, бачимо, що програма, дала інше ім’я нашої флешці. Натискаємо на неї лівою кнопкою. На флешці перебувають файли Windows 10. Давайте запустимо файл setup.exe. Після запуску бачимо, що йде підготовка до установки Windows 10. Все працює.

Приємного користування. Якщо у вас виникли питання, пишіть в коментарях. Дякую за увагу, до швидких зустрічей.

Відео. Як зробити завантажувальну флешку Windows 10 – найпростіший спосіб

Дивіться також...