Який принтер краще купити для дому?

Який принтер краще купити для дому

     У цій статті ми розповімо, який принтер краще купити для використання в домашніх умовах. У наш час вибір принтерів дуже великий, але при покупці потрібно враховувати кілька факторів, про які сьогодні ми і поговоримо.

Струменевий принтер і лазерний. Їх відмінності.

Який принтер краще купити для дому

Поради при виборі принтера.

МФУ.

Не рекомендуємо брати МФУ (комбіновані пристрої, які включають в себе: принтер, сканер і ксерокс).
По-перше, в домашніх умовах частіше потрібен принтер, ніж сканер і ксерокс.
По-друге, в разі поломки одного зі складових пристроїв, потрібно нести його в ремонт, і ви повністю втрачаєте домашнього помічника. Та й вартість такого комплексу набагато дорожче, ніж сам принтер.

Струменевий принтер.

Не радимо вам купувати для будинку струменевий принтер, хоч він і найдешевший. Основна його проблема в тому, що в ньому для друку застосовуються чорнило. І якщо принтер використовується рідко, тоді картридж засихає і підлягає заміні. А вартість його досить пристойна – приблизно це половина вартості принтера. Та й зарядити струменевий картридж проблематично (а іноді неможливо) і досить недешево.

Який принтер краще купити для дому

Тому необхідно друкувати на ньому не рідше, ніж 1 раз на місяць. Крім того, текст надруковано при попаданні вологи буде розпливатися, як і будь-який текст написаний чорнилом.
Якщо ви плануєте постійно, а не час від часу друкувати фотографії, тоді можна придбати струменевий принтер. Вартість одного відбитка на струменевому принтері доходить до 0.25 $, що робить друк в домашніх умовах дорогим і недоцільним. Друк фото в сервісному центрі вам обійдеться дешевше і без зайвих проблем.

Лазерний принтер.

Для використання в домашніх умовах рекомендуємо придбати лазерний чорно-білий принтер. У нього застосовується для друку спеціальний порошок, тому видрукувані сторінки не бояться вологи. Вартість такого принтера дещо дорожче струминного, але в експлуатації вдома він незамінний. Картридж постійно знаходиться в робочому стані і не вимагає постійного використання. Лазерний принтер завжди готовий до роботи, незважаючи на тривалі періоди простою. Швидкість друку в кілька разів вище, ніж у струменевого принтера.

Який принтер краще купити для дому

Тільки потрібно вибирати при покупці лазерний принтер з нечипованним картриджем. Картридж, який містить в собі ЧІП, не підлягає повторній заправці. Після того, як він віддрукує певну кількість сторінок, його потрібно викинути і купити новий. А коштує він у кілька разів дорожче, ніж заправка нечипованних картриджа.

Купувати для будинку кольоровий лазерний принтер не має сенсу. Він досить дорогий. І не будете ж ви роздруковувати оплачені квитанції за комуналку в кольорі!

Кольоровий лазерний принтер, як і струменевий, купують ті, хто професійно займається вдома кольоровим друком або фотографією. Для середньостатистичного громадянина в домашніх умовах цілком достатньо чорно-білого лазерного принтера.

Кращий принтер для будинку.

    Радимо вам придбати одну з наступних моделей принтерів відомих виробників Cannon 6020,6030 і HP 1100, 1102. Це чорно-білі лазерні принтера, які мають практично однакову конструкцію, надійні і прості у використанні. Вони мають взаємозамінні і нечіпование картриджі (існує можливість багаторазової заправки), а також чудові відгуки про експлуатацію. Існує кілька схожих моделей інших виробників, але, спираючись на власний досвід, ми не радимо вам купувати їх.

При покупці звертайте увагу на дату випуску принтера і країну, де він виготовлений. Ця інформація знаходиться на задній стінці принтера.

Який принтер краще купити для дому

Процес розпакування і установки принтера HP 1102.

1. Спочатку знімає помаранчеві стрічки.

Який принтер краще купити для дому

2. Дістаємо картридж, і знімає з нього фіксатор.

Лучший-принтер-для-дома2

Який принтер краще купити для дому

3. Витягуємо чеку.

Який принтер краще купити для дому

4. Встановлюємо картридж принтера на місце і закриваємо верхню кришку.

Який принтер краще купити для дому

5. Вставляємо в принтер (дуже важливо – вставляємо тільки в принтер) шнур для підключення комп’ютера (він в комплекті не йде, треба купити окремо). В процесі установки драйверів, програма запропонує під’єднати принтер до комп’ютера. Підключаємо мережевий шнур.

Який принтер краще купити для дому

Який принтер краще купити для дому

6. Підключивши принтер до мережі живлення, вставляємо диск з драйверами і слідуємо інструкції. Якщо диск відсутній, можете скачати драйвера на офіційному сайті виробника.

7. Після установки, заправляємо принтер папером і друкуємо пробну сторінку.

Детальну установку дивіться в нашому відео. Сподіваємося Вам сподобається наш вибір.

Відео. Кращий принтер для будинку.

Дивіться також...