Зміна регіону, Прошивка, Розблокування телевізор Samsung

Зміна регіону, Прошивка, Розблокування телевізор Samsung

Добрий день. У цьому відео, я розповім, як розблокувати Smart Hub телевізора Samsung. Дана інструкція на поточний момент, є єдиним відомим і робочим вирішенням даної проблеми. Інструкція покрокова і дуже докладна. Влаштовуйтеся зручніше, ми починаємо!

Розблокування Smart TV в телевізор Samsung

Всі ваші програми недоступні для використання, а на екрані фраза This TV is not fully functional in this region. Ваш Smart Hub заблокований. Давайте приступимо до вирішення даної проблеми. Перш, ніж приступати до настроювань, якщо Ваш телевізор підключений мережевим кабелем до роутера, кабель потрібно відключити від телевізора. Для того, щоб змінити регіон потрібно, потрапити в сервісне меню. Зайти в сервісне меню, можна різними способами:

1. Спеціальний сервісний пульт
2. Смартфон з інфокрасним портом і спеціальний додаток Rcoid free.
3. Чи повноцінний кнопковий пульт, який йде в комплекті до телевізора (саме повноцінний, якщо у Вас бездротової сучасний пульт з голосовим пошуком, то зайти в сервісне меню ви не зможете).

Тепер докладніше по кожному варіанту:

1. Якщо у Вас є спеціальний сервісний пульт, натискаєте info потім factory і ви в сервісному меню.

2. Якщо сервісного пульта під рукою не виявилося. Нам знадобиться смартфон з інфокрасним портом і спеціальний додаток Rcoid free. Вам потрібно зайти в PlayMarket і завантажити додаток Rcoid free, посилання буде в описі. Запускаємо програму. У нижньому кутку, тиснемо три точки, і вибираємо Download Rcoid-File, далі шукаємо пульт для телевізора Samsung. Шукаємо за алфавітом букву S, щем Samsung і вибираємо зі списку TV. Нам потрібен саме сервісний пульт, він знаходиться в самому низу списку, пульт 2008 року. Вимикаємо телевізор і включаємо його вже з телефону кнопкою Power, далі натискаємо info потім factory після чого має відкритися сервісне меню. Після входу в сервісне меню, можете скористатися вже стандартним пультом від телевізора. Додаток Rcoid потрібно було, щоб потрапити в сервісне меню.

3. Ну і останній варіант, для тих, у кого є повноцінний кнопковий пульт. Для того, щоб зайти в сервісне меню, натискаємо при включеному телевізорі на пульті наступну комбінацію – mute – 119 і ОК. На екрані з’явилося сервісне меню, щоб з’явилося розширене меню, натискаємо на пульті 1234. Тепер, будьте дуже уважні, щоб

Ваш телевізор не перетворився на цеглу. Дотримуйтесь суворо інструкції. Переходимо в розділ Option. Тепер нам потрібно змінити деякі параметри. У розділі local Set потрібно вибрати EU_RS_AFR. Потім заходимо в MRT Option, заходимо в розділ Language Set і натискаємо enter (в моєму випадку варто Африка) за допомогою стрілок змінюємо на CIS і натискаємо return на пульті. Потім переходимо в регіон вибираємо PANEURO. У PnP language встановлюємо RUS. Wifi region встановлюємо – Q. На цьому настройка завершена. Повертаємося в основну сервісне меню і натискаємо Factory Reset два рази. Чекаємо поки телевізор вимкнеться.

Телевізор ми підготували, тепер нам потрібно зробити підміну IP. Для цього нам знадобитися ноутбук або комп’ютер з Wi-Fi модулем. Підключаємо ноутбук або ПК до роутера через Ethernet кабель, щоб він отримував інтернет через кабель, а не по WI-FI. Тепер завантажуємо і встановлюємо 2 програми (посилання будуть в описі до відео):

 – Connectify Hotspot
– Avast SecureLine VPN (замість Avast SecureLine VPN можете використовувати будь-який зручний для Вас VPN клієнт).

    Установка дуже проста і зрозуміла. Після установки Connectify потрібно перезавантажити ноутбук. Після установки двох програм, запускаємо Avast SecureLine VPN. У мене зараз стоїть розташування Україна.

Заходимо в розділ «Змінити місце розташування», і вибираємо зі списку країну Польща і чекаємо підключення. Бачимо напис «Ваша конфіденційність в Інтернеті захищена», внизу замість України варто Польща. VPN працює. Приступаємо до налаштування точки доступу. Відкриваємо програму Connectify і в розділі «Загальний доступ до інтернету» вибираємо зі списку нашу програму avast SecureLine TAP adapter (якщо ви встановили інший VPN клієнт, то назва буде відрізнятися). Назва точки доступу Connectify-me в безкоштовній версії, змінити не можна. Потім встановлюємо пароль або залишаємо за замовчуванням. Все готово, натискаємо «Запустити точку доступу Hotspot». Вона повільно створюється, трохи почекайте. Після створення, ви побачите повідомлення в нижньому кутку екрану, а в програмі зелений галочку. Значить, точка доступу успішно створена, і підключена до нашого VPN клієнта. Потім підключаємося до створеної точки доступу Connectify-me наприклад з телефон і заходимо на сайт 2ip.ua, щоб перевірити чи змінився наш ІП та країна. Країна змінилася на Польщу, все вірно. Продовжуємо.

Тепер вмикаємо телевізор і вибираємо російську мову, натискаємо далі. Наступним пунктом вибір країни, вибираємо інші. Далі вибираємо створену раніше нашу точку доступу «Connectify-me» і вводимо пароль.

Бездротове з’єднання виконано. У наступному вікні на пульті наберіть комбінацію – кнопка перемотування вправо, 289 перемотування вліво. Так само на цьому етапі Ви можете використовувати іншу послідовність. Кнопка mute, гучність вгору, канал вгору, Кнопка mute.

Якщо у Вас під рукою не виявилося стандартного звичайного пульта і у Вас бездротової сучасний пульт з голосовим пошуком, не турбуйтеся є рішення. Для того щоб з’явилася угода і з’явився вибір країни.

Натискаєте на пульті послідовність клавіш – mute, звук вгору, канал вгору, mute. І так ще раз – кнопка mute, потім кнопка гучності вгору, канал вгору, і кнопка mute. Повертаємося до налаштувань.

Після у нас з’являється меню вибору регіону, в якому буде використовуватися Смарт Хаб, нам потрібно вибрати країну – Польща. Після чого, з’явиться екран конфіденційності, в якому вибираємо все чекбокси і натискаємо «ок». Самсунг запропонує увійти в обліковий запис, можете не входити в обліковий запис і пропустити цей пункт. У наступному вікні введення поштового індексу, пропускаємо вводити необов’язково.

Далі вибираю – «Я не отримую сигнал ТВ». І натискаємо далі. І Ваш телевізор з розблокованим Smart Hub готове до роботи. Всі основні програми з’являться автоматично. Тепер можете відключитися від точки доступу, і підключиться до Вашого домашнього WI-Fi або підключити мережевий кабель. Користуйтеся!

Відео. Зміна регіону, Прошивка, Розблокування Smart TV в телевізор Samsung

Дивіться також...